Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

F4

Výrobce: BREDAL

Dostupnost: na dotaz

Bredal F4 je nesené rozmetadlo ovládané pomocí ISOBUS s funkcí sekčního ovládání záběru rozmetání, rozmetání na klínovitých pozemcích a možností stupňovité plynulé distribuce hnojiva. Bredal F4 je stroj vyvinutý pro... Podrobný popis


p_02539.jpgp_02540.jpgp_02541.jpgPodrobný popis

Bredal F4 je nesené rozmetadlo ovládané pomocí ISOBUS s funkcí sekčního ovládání záběru rozmetání, rozmetání na klínovitých pozemcích a možností stupňovité plynulé distribuce hnojiva. Bredal F4 je stroj vyvinutý pro profesionální použití splňující požadavky zákazníků na vysoce spolehlivý stroj a přesnou a efektivní aplikaci průmyslových hnojiv.

Zásobník má kapacitu 1 500 — 4 000 litrů a je ošetřen dvěma vrstvami práškového laku nebo je možné jej dodat v nerezovém provedení. Rozmetadlo Bredal F4 splňuje různé požadavky pro plynulé proměnlivé dávkování hnojiva, souvraťové rozmetání, rozmetání na pozemcích klínovitého tvaru a automatické zapínání a vypínání rozmetání na souvrati.

Rozmetadlo je připraveno pro ISOBUS s nově vyvinutým a důkladně otestovaným softwarem. F4 je dodáváno s váhovými sensory, což umožňuje automatické nastavení dávky a zajišťuje přesné dávkování dle požadovaného množství. Navíc je vybaveno vestavěným čidlem pro vyrovnávání regulace dávky v kopcovitém terénu.

Rozmetadlo je vybaveno dvěma pásovými dopravníky, které jsou nezávisle ovládané, což umožňuje různou dávku na levé a pravé straně nezávisle na sobě. Dvě spádové desky usměrňující místo dopadu hnojiva na rozmetací disky jsou individuálně ovládané pomocí ISOBUS pro levou a pravou stranu, čímž je zaručen optimální rozmetací obrazec při různých pracovních záběrech a různých dávkách. V softwaru ovládání spádových desek je vestavěná automatická korekce průtoku. Tím se poloha spádových desek nastavuje automaticky v závislosti na aktuálním požadovaném množství hnojiva. To znamená, že v rozmetacím obrazci nevznikají žádné nežádoucí změny bez ohledu na nastavenou dávku.

Stroj je možné vybavit celou řadou doplňkových výbav tak, aby jej bylo možné přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků.

*Rozmetadlo na obrázku je vybaveno doplňkovými výbavami na přání.Rád bych poptal

Stisknutím tlačítka "odeslat" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.