Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Horsch Serto SC

Výrobce: Horsch

Dostupnost: na dotaz

HORSCH nabízí v SERTO SC kompaktní secí stroj s pracovní šířkou 10 a 12 metrů bez předních nástrojů. Jeho ústředními rysy jsou sofistikovaná technologie skládání a koncové těžké dvojité diskové radličky. Podobně jako u... Podrobný popisSoubory ke stažení:Podrobný popis

HORSCH nabízí v SERTO SC kompaktní secí stroj s pracovní šířkou 10 a 12 metrů bez předních nástrojů. Jeho ústředními rysy jsou sofistikovaná technologie skládání a koncové těžké dvojité diskové radličky. Podobně jako u osvědčeného systému Pronto, jsou za každou pneumatikou dvě secí botky s roztečí řádků 16,6 cm. Aby bylo zajištěno rovnoměrné umístění osiva do hloubky, je Serto vybaveno pěchovacím zařízením pro vyrovnání a konsolidaci.

Nová secí botka HORSCH PowerDisc je ideální pro obtížné podmínky a i když je semeno hrubé, zaručuje bezpečné umístění osiva díky tlakům botek až 150 kg na jednotlivou řadu. Díky velmi velkým ložiskům a jejich konstrukci jsou radlice extrémně pevné a trvanlivé. Do vývoje firma HORSCH zapracovala zkušenosti ze secího stroje Maestro. Kapacita násypky Serto činí celkem 6 000 litrů, poměr dělení 60 : 40. Lze tedy použít buď 6 000 litrů osiva, nebo kombinaci osiva a hnojiva s přepážkou zásobníků 3 600 litrů vpředu a 2 400 litrů v zadní násypce. Volitelně je k dispozici 300 litrová násypka pro mikrogranulární sloučeninu jako třetí složku. Pro efektivní uvolnění tratě traktoru jsou k dispozici radlice nebo eradikátory pásů s vlnitými disky. Vlnité disky, které jsou uspořádány ve dvojicích, jsou ideální zejména na těžkých půdách, protože z lože semen nejsou odlomeny žádné hrubé hrudky a tolerance vůči zbytkům sklizně je zvláště vysoká. Stisknutím tlačítka se stroj sklopí na přepravní šířku 3 m.

Stroj má velmi nízká potřebu výkonu traktoru na lehkých půdách, což šetří palivo. Díky malému zásobníku osiva jsou všechny komponenty snadno přístupné a farmář má dokonalý výhled na stroj a pole.

Technické údaje najdete níže v novém prospektu.
Rád bych poptal

Stisknutím tlačítka "odeslat" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.