Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Přijíždí dopravní technika na žně

16.07.2021

Všichni se v tyto dny vyzbrojují na žně, každý chce být připraven a nic nepodcenit. Tento týden byl doslova ve znamení německé značky dopravní techniky Krampe.

Pobočka PEKASS Milovice si převzala návěsy Krampe Big Body 540 Carrier. Tyto návěsy patří mezi nejprodávanější. Získaly si velkou oblibu mezi zákazníky, kteří ocení převážně nízkou hmotnost návěsu v poměru s velikostí ložné plochy, která nabízí i s nástavky objem až 26 m3. Robustní podvozek včetně zesílených náprav BPW dokáže odvézt cokoliv a kamkoliv - to je Kvalita na kolech v podání Krampe. 

Na milovickém dvoře zaparkoval i o něco větší návěs Krampe Big Body 790 Carrier. Jde o největší tandemový návěs od výrobce Krampe a zákazníkům nabídne veliký objem, který může dosáhnout s 80centimetrovými nástavkami až 41 m3. Samozřejmostí je pneumatické odpružení podvozku s náběžně řízenou zadní nápravou BPW, které nabízí vysoké užitné zatížení návěsu.

Posila v podobě návěsu Krampe Big Body 700 Carrier dorazila i na pobočku PEKASS Rakovník, do Senomat. U větších tandemových návěsů je již standardně nabízen pneumatický podvozek, který zajistí vysoký jízdní komfort a zároveň vysokou bezpečnost při sklápění. Náběžně řízená zadní náprava BPW sníží opotřebení pneumatik a v případě zájmu lze snadno návěs vybavit sadou pro aktivní řízení (nucené řízení). Ocelové nástavky o výšce 60 cm zvýší objem návěsu na 32 m3

Poslední červený návěs Krampe dorazil na pobočku PEKASS Nýřany a i zde již čeká na svého zákazníka. Jedná se o další návěs Krampe Big Body 790 Carrier, jehož objem je s nástavky (80 cm) až 41 m3 s hydraulicky sklopným čelem nástavků. Na přání bude návěs dodán s aktivním řízením zadní nápravy BPW a se vzduchovým odpružením podvozku. Návěs Krampe Big Body 790 Carrier rozšíří vozový park našeho zákazníka Radka Bezděka, který již vlastní návěsy Krampe Big Body 750 s parabolickým odpružením a návěs Krampe Big Body 750 s hydraulickým odpružením podvozku. 

Všem zákazníkům z našich poboček děkujeme za projevenou důvěru. 

A jelikož nejde o jediné návěsy z výrobního závodu Krampe, které před hlavní zemědělskou sezónou čekáme, můžete se těšit na další zajímavosti a informace o této špičkové dopravní technice.

V případě zájmu o návěsy Krampe nás můžete kontaktovat buď na e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na telefonu: 773 747 839 nebo využijte kontaktního formuláře pod tímto článkem.

 

Odkazy: KRAMPE

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe