Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Nový web a magazín

20.07.2021

pekass-magazin_leto-21_www_a.jpg

Kromě běžných rubrik PEKASS magazínu, jako jsou stručné přehledy nabídek strojů v naší půjčovně a bazaru, nepřehlédněte zajímavosti a novinky ze světa i z domoviny. Časopis přináší rovněž užitečný přehled s kontaktními údaji na všechny pobočky, které se Vám budou zajisté hodit před tzv. žňovou sezónou, ať už budete potřebovat koupit náhradní díly, nebo s námi řešit servisní záležitosti na strojích.

PEKASS slaví v tomto roce již 3. dekádu svého působení na trhu se zemědělskou, komunální a silniční technikou. Za tuto dobu společnost prošla mnoha milníky, změnami a neustále doplňuje své portfolio produktů a služeb.
Jednou z nedílných služeb zákazníkům je (ač se to nemusí zdát) přesná a rychlá informovanost o aktuálním sortimentu nabízených značek od Pekassu, o technických parametrech strojů a o novinkách z oborů, ve kterých působíme. Nejrychlejším a velmi efektivním kanálem, kterým mohou tyto informace proudit k Vám, našim zákazníkům, jsou například sociální sítě a internetové stránky.

PEKASS k 30. výročí založení společnosti uvádí pro své zákazníky zcela nové internetové stránky. Pokud jste pravidelnými návštěvníky našich webových stránek, nemusíte se bát, že byste se na těch nových ztratili a nenašli, co hledáte. Zachovali jsme základní strukturu složek, na něž jste byli zvyklí a další potřebné informace jsme doplnili. Internetové stránky naší společnosti v nové podobě najdete na známé adrese:

www.pekass.eu

Přejeme si, aby se Vám na virtuální návštěvě naší společnosti líbilo a aby nové internetové stránky byly pro Vás zdrojem cenných a rychlých informací. 
 
O pravidelné zasílání PEKASS magazínu si můžete napsat na e-mailovou adresu: redakce@pekass.eu.

 

Odkazy: PEKASS magazín léto 2021

 

Mgr. Mirko Drkal
Ved. odd. marketingu a propagace