Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Další Fastrac v Orlických horách

22.07.2021

Pobočka PEKASS Rychnov n. K. (sídlící v nedalekém Pohoří) předala v minulém týdnu žlutý traktor JCB FASTRAC modelové řady 4000 s označením 4220, navíc perfektně vybavený. Nechybí mu například LED pracovní osvětlení, kožený paket spolu s ledničkou v kabině nebo příprava na automatické řízení. Traktor bude využíván hlavně v pícninářské oblasti v agregaci s rotačními lištami a lisem na válcové balíky. Nový majitel počítá s traktorem také na veškeré práce spojené se svážením různých materiálů v náročném horském terénu. 

Pan Ing. Ondřej Hulc se pro Fastrac rozhodl proto, že již dlouhodobě tyto stroje využívá na svých farmách a je s nimi spokojený. My jsme rádi, že se nám daří stále více zákazníků přesvědčovat o kvalitách a komfortu, který zažijí při své práci v traktorech od britské společnosti JCB. Jsou to traktory, které si svoji práci zastanou nejen v horských oblastech, ale také v běžných polních podmínkách, takže lze říci bez nadsázky, že Fastrac využijete po 365 dní v roce.

 

Odkazy: JCB Fastrac, JCB-AGRO.cz

 

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac