Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Další návěsy Big Body zamířily k zákazníkům

06.09.2021

img_1759.jpg

Minulý týden předali na pobočce PEKASS Vlašim zákazníkovi panu Miloslavu Nedbalovi návěs Krampe Big Body 750 Carrier. Návěs byl osazen nástavky (80 cm s utěsněním) a tím bylo dosaženo objemu 38,5 m3. Sériově je návěs vybaven zesílenými a robustnými nápravami BPW se zesílenými ložisky kol a zesíleným pneumatickým odpružením podvozku. Vzdálenost náprav 1,81 m nabízí maximální možné přípustné zatížení 10 tun na nápravu a návěs je již sériově vybaven náběžně řízenou zadní nápravou, kterou je možné přestavět kdykoliv na nuceně řízenou nápravu. Výškově stavitelná a odpružená oj zajišťuje široké možnosti agregace s různými traktory. Brzdiče umístěné nad nápravou zabraňují jejich mechanickému poškození. Návěs je již vybaven dle nové homologace, která již přináší zesílené kryty z tvrzeného plastu světel a odnímatelný zadní spoiler proti podjetí.

Další předaný návěs se dvěma nápravami Krampe Big Body 640 Carrier bude k vidění v okolí Prahy, neboť i PEKASS Praha, kde sídlí centrála společnosti PEKASS, má své zákazníky. 

Firmě Bautos jsme na ploše své centrály předávali návěs, který byl vybaven nástavkami (60 cm) s celkovým objemem 30,5 m3. Robustní provedení podvozku včetně zesílený náprav BPW s parabolicky odpruženou nápravou o nosnosti 24 tun nabízí široké využití návěsu. Široká kola 650/55 R 26,5 snižují utužení půdy a nabízí výbornou stabilitu a průjezdnost terénem. Žárově vpálená barva do konstrukce návěsu pomáhá po dlouhá léta návěsu s povrchovou ochranou a zabraňuje přilnutí materiálu k povrchu vany. 

Krampe Big Body 640 Carrier je již vybaven odnímatelným zadním spoilerem proti podjetí a zesílenými kryty osvětlení proti rozbití, které jsou součástí nové homologace výrobce Krampe. 

Návěsy Krampe si stále více získávají dominantní místo ve vozových parcích zákazníků, ať už kvůli svému robustnímu a odolnému zpracování nebo z důvodu velikosti ložného prostoru. 

Přejeme oběma zákazníkům, aby jim návěsy Krampe odvážely tuny materiálů spolehlivě po dlouhou dobu.

 

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe