Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Nový tažený postřikovač u Kolína

21.09.2021

horsch-leeb-6-lt.jpg

Pobočka PEKASS v Milovicích předávala na Kolínsku tažený postřikovač Horsch Leeb 6 LT. Postřikovač má, jak prozrazuje číslo v názvu stroje, objem nádrže 6 000 litrů. Disponuje odpruženou nápravou a výbavou CCS PRO, což znamená, že veškeré funkce ovládané přes terminál traktoru nebo přes terminál na boku postřikovače včetně kontinuálního čištění (kompletní vyčištění stroje během 8 minut). Pro nízké utužení půdy má stroj pneumatiky 520/85 R 42. Pro nízký úlet a nasazení i v členitých podmínkách jsou ramena postřikovače vybavena individuálním naklápěním každého ramena samostatně, tzv. Boom Control PRO včetně 4 senzorů pro hlídání nízké pracovní výšky (30 cm nad porostem). Ramena postřikovače se mohou roztáhnout na 24 metrů nebo na polovinu (12 m). Držák trysek 2:2 nabídne vysokou variabilitu dávky/rychlosti a tlaku. Postřikovač má ovládání terminálem John Deere, který je zabudovaný v traktoru včetně GPS přijímače. 

Děkujeme zákazníkovi Statek Kutlíře a.s. za projevenou důvěru při výběru stroje a přejeme mnoho včas ošetřených hektarů. 

 

Odkaz: Horsch Leeb

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb