Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.
 


Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Fastrac v komunální úpravě

12.10.2021

20210922_131329a.jpg

Předvádění komunální techniky v Dolním Bezděkově neminulo také velkou traktorovou techniku JCB s hlavním představitelem jménem Fastrac. Soupravu pro sečení krajů silnic tvoří již zmíněný, tentokrát oranžový, traktor JCB Fastrac 4160 vybavený ramenem Mulag MHS 800 s mulčovací hlavou. Komunální úprava traktoru Fastrac je řešena již ve výrobním závodu. Zadní třetí nástavba, DIN přední upínací deska, plynulá Vario převodovka, přední vývodový hřídel, či blokace předního a zadního odpružení činí traktor Fastrac řady 4000 ideální pro použití v komunální sféře.

Obsluha traktoru si nejvíce cení komfortu při práci se strojem. Při přesunech zajišťuje plné odpružení obou náprav vysokou míru pohodlí i na nerovných silnicích. Naopak při práci s mulčovacím ramenem je možno jak zadní, tak přední odpružení zablokovat a zajistit tak výbornou boční stabilitu stroje i při práci ve svažitém terénu.

Traktory JCB Fastrac znovu ukazují, že jejich využití je opravdu univerzální a lze s nimi pracovat napříč obory podnikání a napříč různými ročními obdobími a zvládnou jakoukoliv práci, ať už pomáhají na polích, nebo na silnicích. 

 

Odkaz: JCB Fastrac

 

Ing. Jan Mrkos
produktový manažer Traktory