Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

Do třetice všeho dobrého

31.05.2024

Zemědělské družstvo Opařany, které bylo založeno již v roce 1976, patří mezi největší podniky v okrese Tábor. Zabývají se rostlinnou a živočišnou výrobou, což je samo o sobě předurčuje k tomu, aby měli k dispozici to nejspolehlivější a nejlepší vybavení strojového parku. V minulosti si zástupci družstva pořídili dva teleskopické manipulátory JCB. Flotila manipulátorů byla nyní rozšířena o speciální stroj, a to o JCB 536-95 AGRI SUPER. Stroj má na přání zákazníka rychloupínání "Manitou" a zvláštním přáním bylo svahové vyrovnávání přední nápravy, které výrobce označuje jako SWAY. To slouží k bezpečnější manipulaci ve výškách (vzhledem ke zdvihu stroje až 9,5 metru). 

Stroj s takovým úctyhodným zdvihem bude využívat primárně stavební četa zemědělského družstva při opravách střech, navíc bude současné manipulátory doplňovat v rostlinné výrobě při stohování balíků.

Jak jsme již zmínili, družstvo již vlastní od roku 2021 modely 532-60 AGRI pro potřeby živočišné výroby a dnes nejoblíbenější model 542-70 AGRI SUPER, který jim slouží k manipulaci v rostlinné výrobě.

Děkujeme za důvěru a přejeme, aby i s třetím manipulátorem ze stáje JCB byli spokojeni.

 

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz

 

Michal Rohrauer
zemědělská technika