Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

V dešti i za sluníčka (AKTUALIZOVÁNO)

07.06.2024

Zástupci obcí, technických služeb a firem pro údržby areálů a sportovišť z regionů si dali dostaveníčko se stroji určenými pro komunální oblast.

Stroje, které má společnost PEKASS ve své nabídce, zajišťují údržby veřejné zeleně v městech a obcích. Velký díl práce zastávají v regionálních technických službách, nebo při údržbách v průmyslových areálech. Jednoduše všude tam, kde roste tráva, kde se vyskytují dřevní nálety, kde je potřeba, aby bylo čisto a bezpečno.

A kde se tato setkání s malotraktory Antonio Carraro, se sekačkami Grillo, s mulčovači Berti a dalšími stroji vlastně konala?

První (deštivý, který se později "umoudřil") Den komunální techniky se odehrával na pozemcích kolem fotbalového hřiště SK Blšany pod taktovkou pobočky PEKASS Rakovník. Na stadionu v Blšanech je zelené království pana Róberta Janka, který se celý svůj profesní život věnuje profesionální péči o trávníky. V této činnosti mu vydatně pomáhají již zmíněné značky strojů z portfolia společnosti PEKASS.

Další předvádění v poslední květnovou středu se odehrávalo v zámeckém parku ve Vlašimi, tedy opět v pěkných kulisách zeleného prostředí. Počasí již od samého začátku Dne komunální techniky pořadatelům z pobočky PEKASS Vlašim opravdu přálo. Návštěvníci, kteří přišli v opravdu hojném počtu, si mohli vyslechnout představení jednotlivých strojů ze stájí Antonio Carraro, Grillo, Berti, JBM a JCB. Nechyběla ani možnost stroje si přímo vyzkoušet zejména při sekání trávy, nebo jen při slalomu při jízdě zručnosti. 

Nutno podotknout, že obě přehlídky od společnosti PEKASS zájemcům o komunální techniku napověděly, jaké stroje jsou pro jejich potřeby nejvhodnější.

Jelikož letní údržby v komunálním sektoru teprve startují, je jisté, že se zájemci o tuto techniku s prezentovanými značkami zcela jistě potkají i v dalších regionech a při dalších zemědělsko-komunálních přehlídkách v červnu. Nelze ani zapomínat na fakt, že komunální stroje pracují pro své uživatele celoročně, nejen na trávě, ale i na sněhu.

 

Odkazy: Více fotografií, VIDEO - BLŠANY, VIDEO - VLAŠIM

 

PEKASS redakce