Chci nezávaznou nabídku
+420 272 705 789
Search
MenuMENU

×

Aktuality

HORSCH oslavil 4 desetiletí se svými zákazníky

28.06.2024

Nedaleko Jihlavy proběhl velký polní den společnosti HORSCH a jeho zástupců na trhu v ČR: Společností PEKASS, STAGRA a LUKROM.  Kromě krásného počasí si uživatelé strojů HORSCH mohli užívat i přítomnosti nejvyšších představitelů zmíněné pořadatelské společnosti, pana Michaela Horsche a Theo Leeba, kteří účastníkům akce nastínili své vize z oblasti zemědělství a také z připravovaných dalších směrů ve výrobě půdozpracujících a aplikačních strojů.

Na 700 účastníků polního dne ve Ždírci shlédlo mnoho novinek z dílen Horsch a Horsch Leeb, se kterými se již setkáváme na našich polích již od loňské Agritechniky v Hannoveru. Předvedení zemědělské techniky Horsch se v takovém rozsahu v polních podmínkách uskutečnilo letos v České republice poprvé. 

Velice si vážíme zájmu všech návštěvníků, ať již šlo o naše stávající a věrné zákazníky, nebo o ty, kteří by rádi zemědělskou techniku Horsch a Horsch Leeb zakoupili do svých malých a velkých farem. PEKASS má ve svém portfoliu zmíněné značky již 30 let, a proto si můžete být jisti, že budete v dobrých rukou, a to jak po obchodní, tak po servisní stránce.

Přejeme Vám krásné léto, úspěšné žně a vězte, že Vám budeme vždy na blízku při řešení jakýchkoliv provozních rozhodnutí!

 

Odkaz: HORSCH, více fotografií, video připravujeme

 

PEKASS redakce