JCB

Aplikační ramena 12 m

Aplikační ramena 12 m

Kategorie:

K SERIE

Výrobce: BREDAL

Dostupnost: Info


Rozmetadla BREDAL s 12metrovým šnekovým aplikátorem jsou určena pro profesionální použití. Umožňují přesnou a spolehlivou aplikaci práškových látek nebo síranu. Speciálně navržená konstrukce šneků zajišťuje snadnou údržbu a servis, jednoduchou manipulaci při převozu a skládání a rozkládání ramen i v nejnáročnějších podmínkách. Konstrukční řešení šnekových aplikátorů umožňuje přesnou a kvalitní distribuci materiálu a dosažení nejlepšího a rovnoměrného pokrytí v požadovaném pracovním záběru. Šnekové aplikátory jsou opatřeny škrabkami, které zabraňují ucpávání jednotlivých dávkovacích otvorů.


2 MOŽNOSTI APLIKACE

Rozmetací systém od firmy BREDAL je navržen tak, aby bylo možno provádět aplikaci jak 12metrovými šnekovými rameny, tak i klasicky pomocí rozmetací jednotky se 2 disky. Během aplikace rozmetací jednotkou jsou 12metrová ramena složena podél zásobníku. Podle typu hnojiva, které má být aplikováno, se dá jednoduše zvolit aplikační systém 12metrovými rameny nebo rozmetací jednotkou s disky 12 - 36 metrů. V případě, že je zvolena aplikace pomocí ramen, je nutné rozmetací jednotku s disky demontovat. Systém pro pohon převodovky zůstává stále na rámu rozmetadla a je navržen pro rychlou montáž a zpětnou demontáž rozmetací jednotky.


NASTAVENÍ DÁVKY

Množství dávky může být regulováno mechanicky pomocí odvalovacího kola nebo elektrohydraulicky s řízením pomocí počítače. Množství dávky může být regulováno mechanicky pomocí odvalovacího kola nebo elektrohydraulicky s řízením pomocí počítače. Požadavky na hydraulický okruh traktoru jsou minimální, systém s 12metrovými aplikačními rameny požaduje pouze 30 litrů/min pro rozmetadla s řízením dávky pomocí odvalovacího kola. Rozmetadla ovládaná pomocí počítače a elektro hydrauliky vyžadují jeden dvojčinný výstup pro pohon dopravního pásu a šnekových ramen a jeden jednočinný výstup pro rozkládání/skládání ramen. Požadavek na hydrauliku traktoru pro rozmetadla s ovládáním pomocí počítače je 60 litrů/min.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE ŠNEKOVÉHO APLIKÁTORU

Šnekový aplikátor: Ø 140 mm z nerezové oceli vybavené škrabkami z teflonu
Kryt šnekového aplikátoru: Ø 155 mm z nerezové oceli
Vzdálenost mezi aplikačními otvory (Ø 40 mm): 198 mm
Spádové desky: 2 mm z nerezové oceli, s 36 mm otvory ve tvaru kapky
  Jednočinný válec pro rozkládání a skládání ramen s dusíkovým tlumičem
  2 hydromotory OMP 100 ovládané proporcionálním ventilem pro přesné řízení otáček při různých velikostech dávky
Krycí plachta: Pro minimalizaci rozptýlení a úletu práškových hnojiv do okolí
Min./max. množství (dávkování): 100 - 600 kg/min:
750 kg/ha -> 3 000 kg/ha při 10 km/h
1 250 kg/ha -> 5 000 kg/ha při 6 km/h

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!

Efdéčko na zámku

Efdéčko na zámku

17. 09. 2020 – Třešť je město poblíž Telče, jehož jednou z domén je Zámecký hotel. Jak název napovídá, jedná se o zámek, využívaný jako hotel, nyní v celkové rekonstrukci.