JCB

Horsch Avatar SW

Všestranné, robustní a výkonné secí stroje pro přímé setí.

Výrobce: Horsch

Dostupnost: Info


Nová kapitola přímého setí

Firma HORSCH za 30 let budování svého jména dokázala, že i první Secí Exaktory jsou plně využitelné, a že mají stále co říci současnosti. Když se vrátíme na počátek podnikání Michael Horsch, vidíme tedy stroje pro přímé setí do nezpracované půdy.
Tehdejší argumenty byly: omezit zasahování do půdy, podpořit půdní organismy a snižovat náklady v kontextu klesajících cen za agrární produkci. Po otevření východních trhů v roce 1990 se rázem objevil veliký zájem o bezorebnou techniku. Velké rozlohy východních podniků také nebyly vhodné pro aktivně poháněné secí kombinace.
Na základě zkušeností s nezpracovávanou půdou vyvinul Michael Horsch radličkovou secí techniku pro východní trhy, která se až do současnosti úspěšně uplatňuje. Později se také objevily první poptávky po přímých secích strojích na bázi kotoučových botek. Podobná potřeba byla patrná také na latinskoamerických trzích, aby se omezil pohyb s půdou a zlepšila ochrana proti erozi.
Také v Evropě časem zesílila poptávka po jednokotoučových secích strojích - speciálně v souvislosti s rozšířením pěstování meziplodin a také pro výsev hlavních plodin v regionech s nastupující problematikou rezistentního zaplevelení. Na části Anglie, Německa a Francie se nové metody výsevu s omezeným pohybem půdy výrazně rozšířily - a to je jasné zadání pro Avatar.

Koncepce stroje


"    Maximální výkonnost pro velké podniky:
o    Pracovní záběr 12 m
o    Zásobní vůz z osvědčené řady Pronto
o    Určen pro nejvyšší nároky a maximální plošné výkony v sezóně
"    Zásobní vůz
o    Objem 12 000 litrů pro maximální výkony
o    Rozdělení na dvě komory 50 : 50 pro osivo / osivo nebo osivo / hnojivo (aplikace G & F, osivo s hnojivem v jedné drážce)
"    Nízký tahový odpor díky malému pohybu s půdou
"    Obratnost díky kompaktní stavbě
"    Malé tahové nároky díky nízké vlastní hmotnosti stroje

Technické údaje najdete níže v novém prospektu.Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

02. 04. 2020 – Společnost Horsch zmínila koncem loňského roku na veletrhu Agritechnica Hannover vývoj nového taženého postřikovače Horsch Leeb 12 TD.