JCB

Horsch Leeb 5 LT

Tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT

2.185.222,00 Kč

89.156,34 EUR

bez DPH

Kategorie:

Postřikovače

Výrobce: Horsch Leeb

Dostupnost: Skladem


Polyetylenová nádrž o objemu 5 000 l, náprava 12 t (volitelně s řízením nápravy a automatickým kopírováním stopy). Pneumatické odpružení s vyrovnáváním sklonu. Nádrž na čerstvou vodu o objemu 500 l, na čistou vodu 15 l. Hydraulika Load Sensing u CCS Pro (požadované množství oleje cca 70 l/min., tažná hydraulika s výkonem cca 110 l/min.). Plošina s výklopným žebříkem, Vzduchová brzdová soustava, dvouokruhová s automaticky aktivovaným regulátorem brzdné síly (ALB). Hladká, k rostlinám šetrná spodní strana přístroje. Blatníky s klapkami proti postříkání ke krytí kol, hydraulická podpěrná noha, hydraulické míchací ústrojí; nastavitelné / vypínatelné přes terminál. Digitální ukazatel stavu na terminálu a na místě plnění. Automatický proplach tlakového filtru na předřazené souvrati - nečistota je sbírána v jímce se sítem. CCS Continuous Cleaning System: přídavné pístové membránové čerpadlo k zásobování čisticích trysek nádrže čistou vodou a k podpoře postřikového čerpadla při nasávání ze studny nebo hlouběji umístěných nádrží. Tento systém umožňuje velmi efektivní a časově nenáročné čištění zásobníků a postřikovacích potrubí díky kontinuálnímu vyplachování zásobníku čistou vodou, zatímco postřikovací čerpadlo neustále odsává mycí vodu.

Více technických údajů najdete v přiloženém souboru v PDF.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.