JCB

Horsch Leeb 5 LT

Tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT

2.185.222,00 Kč

89.156,34 EUR

bez DPH

Kategorie:

Postřikovače

Výrobce: Horsch Leeb

Dostupnost: Skladem


Polyetylenová nádrž o objemu 5 000 l, náprava 12 t (volitelně s řízením nápravy a automatickým kopírováním stopy). Pneumatické odpružení s vyrovnáváním sklonu. Nádrž na čerstvou vodu o objemu 500 l, na čistou vodu 15 l. Hydraulika Load Sensing u CCS Pro (požadované množství oleje cca 70 l/min., tažná hydraulika s výkonem cca 110 l/min.). Plošina s výklopným žebříkem, Vzduchová brzdová soustava, dvouokruhová s automaticky aktivovaným regulátorem brzdné síly (ALB). Hladká, k rostlinám šetrná spodní strana přístroje. Blatníky s klapkami proti postříkání ke krytí kol, hydraulická podpěrná noha, hydraulické míchací ústrojí; nastavitelné / vypínatelné přes terminál. Digitální ukazatel stavu na terminálu a na místě plnění. Automatický proplach tlakového filtru na předřazené souvrati - nečistota je sbírána v jímce se sítem. CCS Continuous Cleaning System: přídavné pístové membránové čerpadlo k zásobování čisticích trysek nádrže čistou vodou a k podpoře postřikového čerpadla při nasávání ze studny nebo hlouběji umístěných nádrží. Tento systém umožňuje velmi efektivní a časově nenáročné čištění zásobníků a postřikovacích potrubí díky kontinuálnímu vyplachování zásobníku čistou vodou, zatímco postřikovací čerpadlo neustále odsává mycí vodu.

Více technických údajů najdete v přiloženém souboru v PDF.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.