JCB

JCB 535-95 AGRI PRO

Teleskopický manipulátor JCB 535-95 AGRI PRO

2.400.000,00 Kč

97.919,22 EUR

bez DPH

Kategorie:

Manipulátory

Výrobce: JCB

Dostupnost: Skladem


Rok výroby: 2017

Nájezd: 250 Mh

Výbava: Agri PRO

2+1 okruhové vzduchové brzdy Atzlinger

Výškově stavitelný závěs Rockinger 38 mm

JCB Teleskop 535 - 95 AGRI PRO, výška zdvihu 9,5 m, nosnost 3,5 t, JCB448 Ecomax 4 válcový dieselový motor s variabilním turbodmychadlem a chlazením plnícího vzduchu, výkon 108 kW / 145 koní dle normy SAE J1329, redukované emise stupeň T4F, se systémem SCR/ADBlue, reverz ventilátoru chladiče, aspirátor, VariFlo axiální pístové čerpadlo (140 l/min), cylindry s koncovým tlumením, regenerativní hydraulika, rychlé odtlakování HO, funkce vyklepávání lžíce, čtyřstupńová variabilní převodovka DUALTECH VT s automatickým řazením, kombinující hydrostatický převod a řazení pod zatížením: 1. stupeň - hydrostatický převod: 0-19 km/h, 2. 3. a 4. stupeň - přímý převod řazený pod zatížením, 40 km/h, brzdové zařízení se servoposilovačem, permanentní pohon na všechna kola s možností odpojení pohonu před. nápr. pomocí spínače, inching pedál,flexi mode - nastavení otáček motoru ručním plynem a nastavení konstantní pojezdové rychlosti potenciometrem, power mode, eco mode, tři režimy řízení, paralelní zdvih, SRS - odpružení ramene, LSD přední náprava, joystick součástí sedačky, balíček 360°LED pracovních světel,klimatizace, ochrana podvozku stroje, mazničky čepu ramene na jednom místě, přední kryt ramene, sada pro vypouštění motorového oleje, silniční světla, tažný čep vpředu, Livelink systém, provoz. povolení (ABE, zemědělský traktor, traktor se zař. pro připojení příd. zař.), CE certifikát.

Pneu: MICHELIN, BIBLOAD 500/70 R24 pro tvrdý povrch.
Ovládání: Proporcionální jednopákové servo-ovládání hydrauliky (3 v 1), včetně 1 x přídavné hydrauliky (105 L/min).
Kabina: Super Deluxe ROPS/FOPS - kabina s tónovanými skly; včetně topení a klimatizace, příprava pro rádio, digit. hodiny, 12 V zásuvka, loketní opěrka, dvourychlostní stěrač s intervalem / ostřikovač čelního okna, stěrač střešního a zadního okna, sloupek řízení – teleskopický / výkyvný, kombinovaná sluneční clona.
Sedadlo: Pneumaticky odpružené komfortní sedadlo, vyhřívané a s automatickým bezpečnostním pásem, nastavitelné dle váhy a posuv vpřed a vzad. Joystick součástí sedadla.

 

Ostatní příslušenství:

Rychloupínací zařízení "MERLO"

Návod k obsluze
Maják s magnetickým připevněním
Přední a zadní LED silniční světla pro AGRI PRO
Heavy Duty pohon pro vzduchové brzdy pro přívěs
Spínač pro zablokování vyklopení adaptéru 
Výškově stavitelný auto závěs ROCKINGER 38 mm, elektr. hydr. pro přívěs
2 + 1 okruhové vzduchové brzdy ATZLINGER pro přívěs, vč. montáže

Ke stroji je lžíce a vidle s upínací deskou v ceně!

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.