JCB

Nakladač JCB TM 320S

Kolový nakladač s teleskopickým ramenem.

Výrobce: JCB

Dostupnost: Skladem


Kolový nakladač řízený zalomením s teleskopickým ramenem, JCB Telemaster TM 320S, nosnost 3,1 t, výška zdvihu 5,2 m, JCB448 Ecomax 4 válcový dieselový motor s turbodmychadlem a chlazením plnícího vzduchu, výkon 108 kW / 145 koní dle normy SAE J1329, redukované emise dle ISO 8178, stupeň IV / T4F, selektivní katalytická redukce (SCR/AdBlue) a oxidační katalyzátor, reverz ventilátoru chladiče, aspirátor, VariFlo axiální pístové čerpadlo (160 l/min), paralelní zdvih, cylindr s koncovým tlumením, automatická 6 stupňová převodovka „JCB PS766“ s řazením pod zatížením a měničem točivého momentu, 40 km/h, 12 V elektrický systém, kompletní přístrojová deska, pracovní světlomety 2 x vpředu a 2 x vzadu na kabině pod střechou, ochrana kloubového hřídele, sada pro vypouštění motorového oleje, tažný čep vzadu, Livelink systém,  silniční světlomety a výstražné zařízení v souladu s Pravidly silnič. provozu, technické osvědčení (TP), CE certifikát.

Pneu: 500/70 R24 MICHELIN XMCL (AS-profil, šířka stroje 2.376 mm)
ROPS/FOPS, komfortní kabina uložená na silentblokách se schůdky a dveřmi po obou stranách, tónovaná skla,digitální hodiny, 12 V zásuvka, loketní opěrka, stěrač čelního (s ostřikovačem), střešního a zadního okna, teleskopický a výkyvný sloupek řízení, sluneční clona čelního a střešního skla, vnitřní zpětné zrcátko, příprava pro rádio, mechanicky odpružené sedadlo s bezpečnostním pásem.
Třístupňový systém topení s klimatizací.
Nápravy se samosvorným diferenciálem LSD vpředu a vzadu.
Proporcionální jednopákové servo-ovládání hydrauliky (3 v 1); včetně 1 x přídavné hydrauliky, patentované odpružení ramene „Smooth Ride System – SRS“, šetří řidiče i stroj.
Návod k obsluze.
Rychloupínací zařízení "JCB Q-Fit" s hydr. jištěním, upevňovací sada pal. vidl. pro transport po komunikacích.
Pracovní světlomety LED - 4 x vpředu a 4 x vzadu nahoře na kabině.
Pracovní světlomety LED - 2 x na rameni.
Maják s magnetickým připevněním.
2 x světlomet pro zpětný chod  včetně mlhovky.
Heavy Duty pohon pro vzduchové brzdy pro přívěs.
Vzduchový filtr kabiny - carbonový.
Pneumaticky odpružené sedadlo řidiče.
Páčka pro chod vpřed a vzad na sloupku řízení.
Spínač pro odtlakování přídavného okruhu na rameni.
Zakrytí spodku stroje, zadní část (náprava a převodovka).
Automatický závěs ROCKINGER, vč. el. pro přívěs a zpětného zrcátka, nelze s A122, V102.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.