JCB

AKTUÁLNÍ ZPRÁVA

Aktuální zpráva

Aktuální zpráva

16. 03. 2020 – Naše společnost PEKASS a.s. neprodleně přijímá veškerá potřebná opatření v rozsahu výše uvedeného usnesení. Rád bych Vás ujistil, že k celé situaci přistupujeme velice zodpovědně a zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás tou nejdůležitější prioritou.

V rámci vyhlášených opatření se budeme snažit, s ohledem na nadcházející jarní práce, na vzniklou situaci ihned reagovat a přijmout adekvátní opatření.

Veškeré náhradní díly jsou k dispozici a v tuto chvíli jsme schopni Vás zásobit vším, co potřebujete. Bohužel nyní nedokážeme odhadnout jakým směrem se bude ubírat situace v logistice a přepravních službách. Prosíme Vás, abyste zrevidovali předpokládanou potřebu náhradních dílů pro nadcházející období a obrátili se případně na naše pracovníky z oddělení prodeje náhradních dílů.

Stejná situace platí i pro servisní služby. Zvažte, prosím, promptní projednání realizace případných servisních zásahů a pořízení náhradních dílů na opravy vašich strojů, či jiné údržbové práce.

K dispozici máme zatím bez omezení veškeré telefonické a e-mailové kontakty na naše pracovníky prodeje strojů, náhradních dílů a servisu. Všichni tito pracovníci Vám budou formou vzdáleného kontaktu i nadále k dispozici v běžných pracovních dnech a hodinách.

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme zde pro Vás na kontaktech:

PEKASS a.s., centrála Praha: +420 272 705 789, pekass@pekass.eu

Kontakty na naše pobočky najdete ZDE

 

Za případné komplikace se samozřejmě předem omlouváme a děkujeme za pochopení.

Dne 16. 3. 2020

 

Ing. Radek Mašek

předseda představenstva PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!