JCB

Antonio ve Valči zahálet nebude

AC TTR 4400 HST II

AC TTR 4400 HST II

10. 04. 2019 – Velké množství zařízení a nástaveb na komunální nosič Antonio Carraro TTR 4400 HST II - právě pro tyto jedinečné vlastnosti se rozhodlo zastupitelstvo obce Valeč ke koupi tohoto malotraktoru spolu se zametací samosběrnou nástavbou Hafog, svahovým mulčovačem, sněhovým kartáčem, sypací nástavbou a sněhovou radlicí. Starostka obce paní Bc. Romana Nováková nám krátce popsala rozhodování o pořízení techniky: "Stanovili jsme si základní rámec prací, které chceme nyní zabezpečit. Zejména jde o úklid obce po celý rok, údržbu zelených ploch kolem cyklostezek a zabezpečení úklidu chodníků při sněhové nadílce. V nabídce jsme měli i konkurenční stroje - malotraktory jiných značek, avšak s ohledem na možné rozšíření agregace, například s čelním sečením a sběrem, padla volba na špičku v tomto segmentu - Antonio Carraro. Přesvědčili jsme se o kvalitě těchto malotraktorů u uživatelů v okolí, kteří jsou nadmíru spokojeni a berou jej jako jediného profesionála pro práci v komunální sféře. I proto byl vybrán tento stroj."

Slogan "Jediný profesionál svého druhu" je vskutku na místě, protože žádný současně nabízený traktor - komunální nosič nenabízí tak široké množství kombinací, jako právě tento model.

TTR 4400 HST II je osazen dieselovým motorem Yanmar s přímým vstřikem paliva, jehož výkon 38 k je plně odpovídající celoročnímu nasazení stroje včetně výkonové rezervy pro některé typy pracovních nástaveb. Nelze opomenout i vynikající spotřebu pohonných hmot. Propojení motoru s hydrostatickou převodovkou, která má k dispozici tři rychlostní stupně a reverzibilní otočné pracoviště řidiče, dělá z tohoto modelu naprosto nedostižitelného pracanta, který v celoročním nasazení zastává práce především v komunální sféře, či v zahradnictvích, nebo sportovních a průmyslových areálech. Sečení a mulčování travnatých ploch, odvoz a manipulace s materiálem, zimní údržba formou prohrnování či odmetání sněhu, posyp chodníků a komunikací, atd. Dalo by se vyjmenovat daleko více pracovních operací, které je schopen zastat, a to při jednoduché a rychlé výměně pracovních zařízení.

TTR 4400 HST II lze velmi snadno přizpůsobit všem druhům prací na různých typech terénu, například díky systému Speedfix, kterým je vybavena hydrostatická převodovka a jenž umožňuje nastavení konstantní rychlosti. Velkou devizou je také rám ACTIOTM, který traktoru dodává vynikající jízdní vlastnosti a velmi nízké těžiště pro práce ve svazích. Samozřejmostí pro zajištění vynikající trakce je pohon obou náprav 4 x 4 s uzávěrkou diferenciálu přední i zadní nápravy a také samotné rovnoměrné rozložení hmotnosti traktoru na obě nápravy, což ocení hlavně chodník - jeho zatížení od kol je daleko nižší, než u konvenčního malotraktoru.

Traktor je vybavený kabinou, která je koncipována s vynikajícím výhledem do všech stran pro dokonalý přehled při jízdě i práci. Pro komfortní sezení obsluhy může být vybavena také pneumaticky odpruženou sedačkou a samozřejmostí v základním provedení je také automatická klimatizace.

Co se týče pracovního nasazení traktoru, který umožňuje agregaci nástaveb vpřed, vzad a nad motorový prostor, opět dělá z traktoru jedničku na trhu univerzálních nosičů. Pro komfortnější práci může být hydraulický systém vybaven také elektronickým joystickem pro ovládání pracovních zařízení.

Neváhejte tedy a staňte se i Vy těmi, kdo volí kvalitu a vysoké pracovní nasazení. TTR 4400 HST II je ideálním pomocníkem pro dosažení vysokých výsledků.

Odkaz: Antonio Carraro

Ing. Oldřich Benda
vedoucí PEKASS J. Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Rychlostní rekord pokořen

Rychlostní rekord pokořen

24. 06. 2019 – Společnost JCB se svým vysokorychlostním traktorem Fastrac vytvořila nový britský rychlostní rekord pro traktory!

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe Limited Edition podruhé

19. 06. 2019 – Plnit přání našim zákazníkům nám dělá radost. Jedno takové přání jsme splnili dodáním stavebního návěsu Krampe z jejich limitované edice vyrobené k 100. výročí založení této německé firmy.

Oleje prémiové kvality s pěti P

Oleje prémiové kvality s pěti P

18. 06. 2019 – Zemědělské a stavební stroje jsou dnes v průmyslu využívány velmi intenzivně. Jak se zvyšují nároky na jejich výkon, tak rostou i požadavky na kvalitní maziva a oleje, které se do těchto strojů používají.