JCB

Až se zima zeptá…

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

15. 11. 2018 – Silničáři i technické služby měst a obcí mají skladovací haly plné posypového materiálu, technika i posádky sypačů jsou připraveni na první sněhovou nadílku na pomyslné startovní čáře.

Na letošní zimu jsou připraveni i v Obci Brandýsek u Kladna. K letos pořízenému traktor ANTONIO CARRARO modelu ERGIT TRG 10900 dodali z pobočky PEKASS Rakovník (z nedalekých Senomat) nový model robustního sněhového pluhu ADLER S-SERIE 210. Pluh je opatřen opěrnými koly, hydraulickým natáčením na obě strany, hydraulickým jištěním proti přetížení a mechanicky jištěnými plastovými břity. Pracovní šířka 210 cm dostatečně přesahuje stopu traktoru, který díky otočnému pracovišti obsluhy umožňuje agregovat pluh do zadního tříbodového závěsu. Několikastupňové jištění, které pluhy ADLER mají ve výbavě, dovolují využít ohromný výkon malého traktoru (téměř 100 koní) skrze zadní závěs se smíšenou regulací (s nosností 2 400 kg).

Volba uživatelů TRGéčka padla na ADLERA pro jeho konstrukci. Ta dokáže odolat ohromnému zatížení, kterým kompaktní horské traktory ANTONIO CARRARO řady ERGIT prověřují nesené nářadí, při těžkém pracovním nasazení.

I tentokrát musíme poděkovat službařům v Obci Brandýsek za důvěru a dlouholetou spolupráci s PEKASSem ze Senomat.

Odkaz: Antonio Carraro

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nezapomeňte na servis postřikovače!

Nezapomeňte na servis postřikovače!

13. 12. 2018 – Zimní inspekční servis postřikovací techniky běží jen do konce roku.

Akce na výhodné financování končí!

Akce na výhodné financování končí!

12. 12. 2018 – Akční nabídka na výhodné financování zemědělské techniky JCB trvá jen do konce roku.

Měření akcelerace a decelerace

Měření akcelerace a decelerace

28. 11. 2018 – Nedávno jsme na pobočce PEKASS Jindřichův Hradec podrobili traktor JCB Fastrac 8330 měření akcelerace a decelerace.