JCB

Až se zima zeptá…

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

15. 11. 2018 – Silničáři i technické služby měst a obcí mají skladovací haly plné posypového materiálu, technika i posádky sypačů jsou připraveni na první sněhovou nadílku na pomyslné startovní čáře.

Na letošní zimu jsou připraveni i v Obci Brandýsek u Kladna. K letos pořízenému traktor ANTONIO CARRARO modelu ERGIT TRG 10900 dodali z pobočky PEKASS Rakovník (z nedalekých Senomat) nový model robustního sněhového pluhu ADLER S-SERIE 210. Pluh je opatřen opěrnými koly, hydraulickým natáčením na obě strany, hydraulickým jištěním proti přetížení a mechanicky jištěnými plastovými břity. Pracovní šířka 210 cm dostatečně přesahuje stopu traktoru, který díky otočnému pracovišti obsluhy umožňuje agregovat pluh do zadního tříbodového závěsu. Několikastupňové jištění, které pluhy ADLER mají ve výbavě, dovolují využít ohromný výkon malého traktoru (téměř 100 koní) skrze zadní závěs se smíšenou regulací (s nosností 2 400 kg).

Volba uživatelů TRGéčka padla na ADLERA pro jeho konstrukci. Ta dokáže odolat ohromnému zatížení, kterým kompaktní horské traktory ANTONIO CARRARO řady ERGIT prověřují nesené nářadí, při těžkém pracovním nasazení.

I tentokrát musíme poděkovat službařům v Obci Brandýsek za důvěru a dlouholetou spolupráci s PEKASSem ze Senomat.

Odkaz: Antonio Carraro

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.