JCB

Až se zima zeptá…

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

AC ERGIT TRG 10900 a ADLER S-SERIE 210

15. 11. 2018 – Silničáři i technické služby měst a obcí mají skladovací haly plné posypového materiálu, technika i posádky sypačů jsou připraveni na první sněhovou nadílku na pomyslné startovní čáře.

Na letošní zimu jsou připraveni i v Obci Brandýsek u Kladna. K letos pořízenému traktor ANTONIO CARRARO modelu ERGIT TRG 10900 dodali z pobočky PEKASS Rakovník (z nedalekých Senomat) nový model robustního sněhového pluhu ADLER S-SERIE 210. Pluh je opatřen opěrnými koly, hydraulickým natáčením na obě strany, hydraulickým jištěním proti přetížení a mechanicky jištěnými plastovými břity. Pracovní šířka 210 cm dostatečně přesahuje stopu traktoru, který díky otočnému pracovišti obsluhy umožňuje agregovat pluh do zadního tříbodového závěsu. Několikastupňové jištění, které pluhy ADLER mají ve výbavě, dovolují využít ohromný výkon malého traktoru (téměř 100 koní) skrze zadní závěs se smíšenou regulací (s nosností 2 400 kg).

Volba uživatelů TRGéčka padla na ADLERA pro jeho konstrukci. Ta dokáže odolat ohromnému zatížení, kterým kompaktní horské traktory ANTONIO CARRARO řady ERGIT prověřují nesené nářadí, při těžkém pracovním nasazení.

I tentokrát musíme poděkovat službařům v Obci Brandýsek za důvěru a dlouholetou spolupráci s PEKASSem ze Senomat.

Odkaz: Antonio Carraro

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.