JCB

Bandit s velkou kapacitou

Krampe Bandit SB 30/1070

Krampe Bandit SB 30/1070

Žně jsou již v plném proudu a vozy Krampe Bandit přinášejí výborné řešení při přepravě komodit, ať už se jedná o přepravu převážně po silnici nebo o práci v extrémních polních podmínkách.

Sedlový návěs Krampe Bandit má opravdu velký objem, kolem 55 m3. Celková technická nosnost návěsu je až 39 tun. Podvozek návěsu je vybaven vzduchovým odpružením, jehož výšku lze regulovat. Návěs Krampe Bandit má náběžně řízenou 1. a 3. nápravu, aby nedocházelo k tření pneumatik. Modelová řada Bandit přináší řešení pro zákazníky, kteří jsou limitováni výškou, nebo potřebují velmi rychle převážet zboží a rychle jej vyskladňovat a naskladňovat.

Modelová řada Krampe Bandit je vybavena posuvným pásem, který zajistí vyložení celého nákladu maximálně do 70 vteřin. Pás je vhodný třeba při nakládání návěsu paletami či pro různé zemědělské komodity. V případě silniční výbavy (návěs vč. vhodných pneumatik) lze návěs registrovat na verzi 80 km/h a lze s ním i na dálnici. Výhoda soupravy agrotahače Mercedes a návěsu Krampe Bandit je také ta, že na celou soupravu stačí řidičské oprávnění skupiny T.

Vrátíme-li se do loňského roku, kdy probíhala demo-tour Krampe a Mercedes, tato se setkala s velkým zájmem zákazníků, až se na všechny nedostalo. Rozhodli jsme se proto, že i letos budeme v předvádění této soupravy pokračovat a tak během žní budete moci vidět i vyzkoušet německou "Kvalitu na kolech" značky KRAMPE. PEKASS v současnosti disponuje také traktorovou verzí modelu Bandit, a proto ani majitelé traktorů nepřijdou zkrátka.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer KRAMPE

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Živitelka 2019 se blíží

Živitelka 2019 se blíží

16. 08. 2019 – Vážení zákazníci, milí přátelé,

zveme Vás na nadcházející Mezinárodní agrosalon Země živitelka do Českých Budějovic, který můžete navštívit ve dnech od 22. do 27. 8. 2019.

Komfortní rozmetání s Bredalem

Komfortní rozmetání s Bredalem

15. 08. 2019 – Společně s naším dlouholetým partnerem, společností UNIMARCO - importérem techniky Bredal, jsme předvedli soupravu traktoru JCB Fastrac 4220 spolu s taženým rozmetadlem Bredal K105 XE přímo u zákazníka.

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

14. 08. 2019 – Sezóna rozmetání je v plném proudu a taktéž běží naše předvádění německých rozmetadel TEBBE.