JCB

Bandit s velkou kapacitou

Krampe Bandit SB 30/1070

Krampe Bandit SB 30/1070

Žně jsou již v plném proudu a vozy Krampe Bandit přinášejí výborné řešení při přepravě komodit, ať už se jedná o přepravu převážně po silnici nebo o práci v extrémních polních podmínkách.

Sedlový návěs Krampe Bandit má opravdu velký objem, kolem 55 m3. Celková technická nosnost návěsu je až 39 tun. Podvozek návěsu je vybaven vzduchovým odpružením, jehož výšku lze regulovat. Návěs Krampe Bandit má náběžně řízenou 1. a 3. nápravu, aby nedocházelo k tření pneumatik. Modelová řada Bandit přináší řešení pro zákazníky, kteří jsou limitováni výškou, nebo potřebují velmi rychle převážet zboží a rychle jej vyskladňovat a naskladňovat.

Modelová řada Krampe Bandit je vybavena posuvným pásem, který zajistí vyložení celého nákladu maximálně do 70 vteřin. Pás je vhodný třeba při nakládání návěsu paletami či pro různé zemědělské komodity. V případě silniční výbavy (návěs vč. vhodných pneumatik) lze návěs registrovat na verzi 80 km/h a lze s ním i na dálnici. Výhoda soupravy agrotahače Mercedes a návěsu Krampe Bandit je také ta, že na celou soupravu stačí řidičské oprávnění skupiny T.

Vrátíme-li se do loňského roku, kdy probíhala demo-tour Krampe a Mercedes, tato se setkala s velkým zájmem zákazníků, až se na všechny nedostalo. Rozhodli jsme se proto, že i letos budeme v předvádění této soupravy pokračovat a tak během žní budete moci vidět i vyzkoušet německou "Kvalitu na kolech" značky KRAMPE. PEKASS v současnosti disponuje také traktorovou verzí modelu Bandit, a proto ani majitelé traktorů nepřijdou zkrátka.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer KRAMPE

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac se v lese nebojí

Fastrac se v lese nebojí

20. 10. 2019 – Traktory JCB Fastrac neustále dokazují svoji všestrannost, tentokrát to bylo v lese.

Rozmetání z ptačí perspektivy

Rozmetání z ptačí perspektivy

17. 10. 2019 – Před měsícem jsme vám na tomto místě představili dvě rozmetadla TEBBE a dnes se k tomu menšímu vrátíme několika fotografiemi z terénu.

Pomůžeme, kde je třeba…

Pomůžeme, kde je třeba…

10. 10. 2019 – Společnost PEKASS a.s. se podílela na pořízení automobilu pro pečovatelskou službu.