JCB

Big Body ve Vlašimi

Krampe BB 700

Krampe BB 700

11. 10. 2020 – V minulých dnech předala pobočka PEKASS Vlašim dvounápravový neboli tandemový návěs Krampe Big Body 700 Carrier. Vůz je obut do pneumatik Michelin rozměru 600/55 R 26.5. Disponuje parabolickým odpružením návěsu s nosností 32 tun a hydraulickými zámky zadní nápravy při sklápění, aby bylo docíleno stability i při vykládce a zároveň nedocházelo k lomcování s ojí. Vzdálenost náprav je již ve standardu 1,81 metru pro větší přípustné zatížení 24 tun. 

Na přání zákazníka byl návěs dodán s náběžně řízenou zadní nápravou BPW. Pro zajištění vyššího objemu byly na návěs namontovány nástavky 60 cm, které zajišťují objem až 32,8 m3 a jejichž přední stěna je hydraulicky sklopná. Návěs je vybavený pracovní plošinou, která je nezbytná v případě manuální plachty. Výhoda manuální plachty je, že umožňuje sklápění i při zaplachtovaném návěsu. 

Děkujeme zákazníkovi za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojených kilometrů s návěsem Krampe. 

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Krampe

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.