JCB

Byli jsme na Živitelce 2019

Země živitelka 2019 ČB

Země živitelka 2019 ČB

28. 08. 2019 – Expozice PEKASS umístěná na venkovní ploše na dohled od hlavní brány Výstaviště České Budějovice byla nosičem nablýskaných strojů různých značek. Největší prostor byl věnován sortimentu britské značky JCB. Žlutý traktor Fastrac řady 4220 měl úhlopříčně podložená kola, aby byla zvýrazněna jeho perfektní funkcionalita podvozku, který nezastaví jakýkoliv členitý terén. Stroj byl agregován s dvěma mulčovači značky BERTI (čelním EKR/S 220 a zadním TA/P 220). Dalšími žlutými stroji ze stáje JCB byly menší obratné nakladače vhodné do stájí a menších provozů - JCB 409 a Robot 250T. Poprvé jsme v Českých Budějovicích mohli také představit nový teleskopický manipulátor tzv. III. generace s novou kabinou a unikátní převodovkou DualTech VT (kombinující hydrostatický pohon a Powershiftovou převodovku) s typovým označením JCB 542-70 Agri PRO.

Expozici doplnil čtyřradličný nesený otočný pluh ÖVERUM CX2 4975 H, o jehož limitovanou akční edici Farmář je nebývalý zájem zejména u malých a středních zemědělců. Návštěvníci expozice PEKASS si mohli vyzkoušet i zakoupit kvalitní a dobře vybavené sedačky Grammer - nedílnou součást kabiny každého moderního zemědělského stroje. Do boje se suchem vyrazila naše nová souprava složená z nového italského traktoru Antonio Carraro TTR 7600 Infinity, přívěsu Ravenna a mobilního závlahového systému CEMO BWS 130-PE. Uvedený závlahový systém si již od začátku tohoto roku pořídilo několik měst a obcí a jejich spokojenost s řešením závlah obecné zeleně je velká.

Nemůžeme ani zapomenout na expozici firmy CROY, v níž se přímo na hlavní bránu výstaviště usmíval luxusní tahač Mercedes se sedlovým návěsem Krampe SB, tedy značky, kterou PEKASS velmi úspěšně prodává po celé ČR.

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice, kteří se zařadili do více než 130 000. řady celkových návštěvníků letošní výstavy Země živitelka 2019.

 

Odkazy: Další fotografie

PEKASS tým

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový Hardi Alpha EVO

Nový Hardi Alpha EVO

16. 09. 2019 – Samochodný postřikovač od dánské firmy Hardi bude pracovat na polích Zemědělské společnosti Radim sídlící u Jičína.

Další rozmetadla v akci

Další rozmetadla v akci

13. 09. 2019 – Sezóna rozmetání hnoje je již v plném proudu, a proto přinášíme další informace a fotografie z terénu.

Novinka vyrazila do práce

Novinka vyrazila do práce

30. 08. 2019 – Nový postřikovač Horsch Leeb 4 AX, který výrobce Horsch představil na letošní jaro, již brázdí příbramská pole.