JCB

Celoroční údržba zajištěna

Celoroční údržba

Celoroční údržba

10. 02. 2020 – Nejsilnějším malotraktorem z produkce italského výrobce Antonio Carraro je TRG 10900 ERGIT 100 R.

Právě takový stroj se špičkovými doplňky a agregacemi jsme dodali v těchto dnech do obce Plavy.
Plavy leží v údolí řeky Kamenice obklopeném ze všech stran vrcholy. Jsou součástí seskupení 12 obcí z okolí Tanvaldu nazvaném Mikroregion Tanvaldsko. Všechny obce leží na úpatí Jizerských hor, většina obcí je v nadmořské výšce nad 500 metrů nad mořem, a proto kromě běžné letní údržby je zde velmi aktuální i ta zimní, kdy v údolích nemáme ani vločku sněhu.

Plavští si k malotraktoru té nejvyšší a nejsilnější kategorie s výkonem 99 koní pořídili navíc sněhovou radlici Wiedenmann Snow Master 3350 a sypač Cone Winter 500. Sestava je doplněna dále o čelní nakladač Bonatti MP3S a vlek Ravenna RT 250. Celá univerzální sestava kompaktního traktoru Antonio Carraro TRG 10900 nahradí již dosluhující techniku na údržbu obce, která již přestala obci sloužit.

Traktor Antonio Carraro TRG 10900 ERGIT 100 R má integrální kyvný rám ACTIO, který má výrovce patentován. Disponuje pohonem všech 4 kol, pod kapotou se skrývá 16-ventilový vznětový kapalinou chlazený motor o výkonu 73 kW (99 k) a synchronizovaná 32-rychlostní převodovka (16 vpřed a 16 vzad). Stroj má hydraulický 3-bodový závěs s nosností 2 400 kg a hydraulicky ovládané kotoučové brzdy v olejové lázni.

Přejeme obci Plavy, aby jim celoroční údržba v obci šla sama od ruky a aby byli s technikou od naší společnosti spokojeni.


Odkaz: Antonio Carraro, Wiedenmann, Bonatti, Ravenna


Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si manipulátor!

Vyzkoušejte si manipulátor!

27. 03. 2020 – Dnešní zemědělské stroje pracují v těžkých podmínkách a zákazníci si v mnoha případech chtějí vyzkoušet, jak se chovají právě v tom jejich prostředí a v jejich mnohdy specifických podmínkách.

Mělnicko s novým jelenem

Mělnicko s novým jelenem

26. 03. 2020 – Traktory John Deere řady 7R nabízí vynikající výkonnost, velmi dobrou kabinu, optimální pohodlí, nízké provozní náklady a vysokou provozuschopnost.

JCB dětem

JCB dětem

25. 03. 2020 – Mají Vaše děti více volna? Zkuste jim poskytnout zábavu, na níž pracovali intenzivně v JCB.