JCB

Červená kvalita na druhou

Horsch Pronto 3 DC

Horsch Pronto 3 DC

26. 10. 2017 – Dva secí stroje HORSCH Pronto 3 DC putovaly k zemědělcům do Ústeckého kraje do Litochovic a na hranici mezi Středočeským a Západočeským krajem, konkrétně do obce Čistá.

První Pronto 3 DC dnes jezdí v Čisté u Rakovníka u soukromě hospodařícího zkušeného zemědělce pana Ing. Kondelíka, který si jej nemůže vynachválit.

Stroj má záběr 3 metry, disponuje dvěma řadami krátkých disků, pneumatikovým pěchem o Ø 78 cm, víceplášťovými pneumatikami HD, secími botkami TurboDisc se zavlačovači, zásobníkem o objemu 2 800 litrů, dmychadlem s přímým hydropohonem a čidly průchodu osiva na každém semenovodu.
Díky svému designu a nízkému tahovému odporu a především geniálnímu secímu ústrojí si Pronto právem zaslouží místo mezi elitou na trhu secími stroji, a to i díky dosažené kvalitě setí.

Druhý secí stroj shodné značky se nyní pohybuje po polích kolem Litochovic u pana Heřmanovského a i jemu stroj dělá při setí radost.

Oběma zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho kvalitně zasetých hektarů na jejich pozemcích.

Odkaz: HORSCH

Luboš Šika
OZ PEKASS Rakovník
a
Radek Březina
OZ PEKASS Roudnice n. L.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Buďte COOL

Buďte COOL

10. 11. 2017 – Premiéru traktorů Fastrac 4000 a 8000 můžete shlédnout i na televizních obrazovkách.

Nové internetové stránky (aktualizováno)

Nové internetové stránky (aktualizováno)

06. 11. 2017 – Letos jsme doplnili náš již tak široký sortiment komunální techniky o novou značku - BOSCHUNG ze Švýcarska.

Nejlepší komunální projekty oceněny

Nejlepší komunální projekty oceněny

03. 11. 2017 – Výsledky letos již třetího ročníku soutěže Komunální politik roku 2017 byly v tomto týdnu slavnostně oznámeny v sídle Poslanecké sněmovny v Praze.

Kurzovní lístek 21.11.

EUR EUR 26,03 Kč
GBP GBP 29,38 Kč
USD USD 22,18 Kč