JCB

Červená kvalita na druhou

Horsch Pronto 3 DC

Horsch Pronto 3 DC

26. 10. 2017 – Dva secí stroje HORSCH Pronto 3 DC putovaly k zemědělcům do Ústeckého kraje do Litochovic a na hranici mezi Středočeským a Západočeským krajem, konkrétně do obce Čistá.

První Pronto 3 DC dnes jezdí v Čisté u Rakovníka u soukromě hospodařícího zkušeného zemědělce pana Ing. Kondelíka, který si jej nemůže vynachválit.

Stroj má záběr 3 metry, disponuje dvěma řadami krátkých disků, pneumatikovým pěchem o Ø 78 cm, víceplášťovými pneumatikami HD, secími botkami TurboDisc se zavlačovači, zásobníkem o objemu 2 800 litrů, dmychadlem s přímým hydropohonem a čidly průchodu osiva na každém semenovodu.
Díky svému designu a nízkému tahovému odporu a především geniálnímu secímu ústrojí si Pronto právem zaslouží místo mezi elitou na trhu secími stroji, a to i díky dosažené kvalitě setí.

Druhý secí stroj shodné značky se nyní pohybuje po polích kolem Litochovic u pana Heřmanovského a i jemu stroj dělá při setí radost.

Oběma zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho kvalitně zasetých hektarů na jejich pozemcích.

Odkaz: HORSCH

Luboš Šika
OZ PEKASS Rakovník
a
Radek Březina
OZ PEKASS Roudnice n. L.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Jaro bude přát připraveným!

Jaro bude přát připraveným!

19. 02. 2018 – Možná se Vám bude zdát divné bavit se o travních sekačkách v době, kdy venku mrzne, ale pomalu je nejvyšší čas řešit přípravu na jarní sezónu.

S Hauerem na čele

S Hauerem na čele

09. 02. 2018 – Rakouská firma HAUER patří k předním výrobcům čelních nakladačů v Evropě.

Využívání precizního zemědělství

Využívání precizního zemědělství

07. 02. 2018 – Precizní zemědělství v dnešním pojetí zdaleka již není pouze o sledování výnosů a přesné jízdě stroje po poli.

Kurzovní lístek 21.2.

EUR EUR 25,82 Kč
GBP GBP 29,29 Kč
USD USD 20,95 Kč