JCB

Červená novinka na Sychrově

HORSCH Cruiser 7 XL

HORSCH Cruiser 7 XL

01. 08. 2019PEKASS Milovice předali v těchto dnech radličkový kypřič  HORSCH Cruiser 7 XL. Tuto novinku od německého výrobce půdozpracujících a postřikovacích strojů získala společnost Agro Sychrov se sídlem na Sychrově. Společnost se zabývá především klasickou rostlinnou výrobou. Hospodaří na pozemcích kolem Sychrova a Paceřic na Liberecku. Uvedený stroj je určený pro mělké zpracování půdy o nejvyšší intenzitě a na předseťovou přípravu pozemků, případně pro první rychlé podmítky po sklizni hlavních plodin a dále slouží na mechanickou likvidaci plevelů bez použití chemie. Stroj o pracovním záběru 7,5 metru bude provozován s traktorem o výkonu 370 koní.

Zákazník měl možnost při svém výběru porovnat několik strojů různých značek a jeho rozhodnutí padlo nakonec pro model Cruiser od Horsche. Za společnost PEKASS bychom touto cestou rádi poděkovali za projevenou důvěru a popřáli mnoho odpracovaných hektarů s bezporuchovým a maximálně efektivním provozem.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac přichází s novými motory splňující normu STAGE V! Co se změnilo?

Fastrac přichází s novými motory splňující normu STAGE V! Co se změnilo?

22. 01. 2020 – S novou emisní normou emisního stupně V nepřichází pouze povinnost snížení emisí a s tím spojená implementace DPF filtru do motoru AGCO POWER. JCB s nástupem "nových motorů" přišlo i s dalšími inovacemi přívětivými pro uživatele.

Vychází magazín č. 4

Vychází magazín č. 4

27. 12. 2019 – Čtvrté vydání PEKASS magazínu roku 2019 právě vychází.

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

22. 12. 2019 – Přejeme našim obchodním partnerům spolu se značkou JCB krásné svátky a rok 2020 plný prosperity!