JCB

Červená novinka na Sychrově

HORSCH Cruiser 7 XL

HORSCH Cruiser 7 XL

01. 08. 2019PEKASS Milovice předali v těchto dnech radličkový kypřič  HORSCH Cruiser 7 XL. Tuto novinku od německého výrobce půdozpracujících a postřikovacích strojů získala společnost Agro Sychrov se sídlem na Sychrově. Společnost se zabývá především klasickou rostlinnou výrobou. Hospodaří na pozemcích kolem Sychrova a Paceřic na Liberecku. Uvedený stroj je určený pro mělké zpracování půdy o nejvyšší intenzitě a na předseťovou přípravu pozemků, případně pro první rychlé podmítky po sklizni hlavních plodin a dále slouží na mechanickou likvidaci plevelů bez použití chemie. Stroj o pracovním záběru 7,5 metru bude provozován s traktorem o výkonu 370 koní.

Zákazník měl možnost při svém výběru porovnat několik strojů různých značek a jeho rozhodnutí padlo nakonec pro model Cruiser od Horsche. Za společnost PEKASS bychom touto cestou rádi poděkovali za projevenou důvěru a popřáli mnoho odpracovaných hektarů s bezporuchovým a maximálně efektivním provozem.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Živitelka 2019 se blíží

Živitelka 2019 se blíží

16. 08. 2019 – Vážení zákazníci, milí přátelé,

zveme Vás na nadcházející Mezinárodní agrosalon Země živitelka do Českých Budějovic, který můžete navštívit ve dnech od 22. do 27. 8. 2019.

Komfortní rozmetání s Bredalem

Komfortní rozmetání s Bredalem

15. 08. 2019 – Společně s naším dlouholetým partnerem, společností UNIMARCO - importérem techniky Bredal, jsme předvedli soupravu traktoru JCB Fastrac 4220 spolu s taženým rozmetadlem Bredal K105 XE přímo u zákazníka.

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

14. 08. 2019 – Sezóna rozmetání je v plném proudu a taktéž běží naše předvádění německých rozmetadel TEBBE.