JCB

Červená novinka na Sychrově

HORSCH Cruiser 7 XL

HORSCH Cruiser 7 XL

01. 08. 2019PEKASS Milovice předali v těchto dnech radličkový kypřič  HORSCH Cruiser 7 XL. Tuto novinku od německého výrobce půdozpracujících a postřikovacích strojů získala společnost Agro Sychrov se sídlem na Sychrově. Společnost se zabývá především klasickou rostlinnou výrobou. Hospodaří na pozemcích kolem Sychrova a Paceřic na Liberecku. Uvedený stroj je určený pro mělké zpracování půdy o nejvyšší intenzitě a na předseťovou přípravu pozemků, případně pro první rychlé podmítky po sklizni hlavních plodin a dále slouží na mechanickou likvidaci plevelů bez použití chemie. Stroj o pracovním záběru 7,5 metru bude provozován s traktorem o výkonu 370 koní.

Zákazník měl možnost při svém výběru porovnat několik strojů různých značek a jeho rozhodnutí padlo nakonec pro model Cruiser od Horsche. Za společnost PEKASS bychom touto cestou rádi poděkovali za projevenou důvěru a popřáli mnoho odpracovaných hektarů s bezporuchovým a maximálně efektivním provozem.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac se v lese nebojí

Fastrac se v lese nebojí

20. 10. 2019 – Traktory JCB Fastrac neustále dokazují svoji všestrannost, tentokrát to bylo v lese.

Rozmetání z ptačí perspektivy

Rozmetání z ptačí perspektivy

17. 10. 2019 – Před měsícem jsme vám na tomto místě představili dvě rozmetadla TEBBE a dnes se k tomu menšímu vrátíme několika fotografiemi z terénu.

Pomůžeme, kde je třeba…

Pomůžeme, kde je třeba…

10. 10. 2019 – Společnost PEKASS a.s. se podílela na pořízení automobilu pro pečovatelskou službu.