JCB

Cisterna na míru

Cisterna BRIRI

Cisterna BRIRI

13. 05. 2020 – Pobočka PEKASS Milovice předala cisternu BRIRI, kterou německý výrobce postavil na základě požadavků od konkrétního zákazníka.

Cisterna má tandemový podvozek s BPW nápravami a zadní náběžně řízenou nápravou. Celý podvozek je postaven na boggie nápravách. Široká kola snižují valivý odpor v terénu a zvyšují průjezdnost. Srdcem cisterny je vývěva od celosvětového výrobce Hertell o výkonu 12 000 l/min a při objemu cisterny 13 000 litrů. Na přání byla cisterna vybavena jednoduchým ramenem s dlouhým dosahem. Vnější povrchovou úpravu tvoří lakovaná barva, jak jinak, opět na přání zákazníka a vnitřní nátěr je speciální, proti DAMU, čímž se dosáhne větší životnosti cisterny. Hydraulicky ovládané zadní šoupě je již standardem jako zadní exaktní rozstřikovací hlava. Pro zlepšení jízdního komfortu je oj odpružena hydraulicky.


Odkaz: BRIRI

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

27. 05. 2020 – Nedávno jsme Vám představili velký samochodný postřikovač HORSCH Leeb a dnešní představení zůstane u této značky.

Traktory JCB Fastrac pracují na všech frontách!

Traktory JCB Fastrac pracují na všech frontách!

26. 05. 2020 – Práce na polích a loukách jsou již v plném proudu.