JCB

Co přinesla kombinace sedlového návěsu a hákového nosiče?

Krampe SHL 30

Krampe SHL 30

09. 06. 2020PEKASS předal nedávno velmi zajímavý a univerzální návěs z výrobní linky firmy Krampe. Jde o kombinaci sedlového návěsu a hákového nosiče s označením Krampe SHL 30. Výrobce nabízí širokou škálu výbavy. Tento návěs má tridemovou nápravu a tzv. verzi Off-Road se silnějšími nápravami a s vyšší nosností (s maximální povolenou rychlostí 60 km/h). Pokud by se jednalo o silniční verzi (80 km/h), návěs může být určen např. pro agregaci s Agro-tahačem a pak může celá souprava navštívit i dálnici.

V základní výbavě hákových nosičů Krampe je vzduchem odpružený podvozek, který se automaticky sníží nebo zvýší podle zvolené funkce natahování či skládání kontejneru a rovněž se stará o jízdní komfort celé  soupravy. Pro lepší manévrovací schopnosti má návěs řízenou 1. a 3. nápravu a tak se lépe ovládá na silnicích, v terénu a zároveň šetří opotřebení pneumatik při otáčení.

Dle přání byl návěs vybaven nejsilnějším zvedacím systémem o výkonu 30 tun, a tak lze efektivně využít maximální zatížení návěsu. Maximální délka kontejneru může dosahovat až 8,5 metru, a proto lze při takové délce kontejneru využívat i velkoobjemové kontejnery.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

11. 07. 2020 – Je tu nový postřikovací systém od Horsch Leeb nazvaný PrecisionSpray.

Terrano do Vtelna

Terrano do Vtelna

09. 07. 2020 – Nový kypřič HORSCH Terrano 4.4 GX zamířil k zákazníkovi do Jizerního Vtelna.

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

07. 07. 2020 – Traktor JCB Fastrac řady 4000 jsme Vám představovali několikrát. Dnes se však jedná o úplně první traktor svého druhu, a to v komunální úpravě.