JCB

Čtěte jarní magazín

PEKASS magazín jaro 2018

PEKASS magazín jaro 2018

03. 04. 2018 – První letošní číslo PEKASS magazínu pod výstižným názvem JARO 2018 právě vychází v tomto aprílovém čase. Přináší zajímavosti ze světa techniky dodávané na trh společností PEKASS. Co v novém čísle najdete?

Začneme pozvánkou na nejaktuálnější akci tohoto roku. Veletrh TECHAGRO se koná společně s veletrhy SILVA REGINA a BIOMASA a tento trojlístek akcí je zajímavý nejen pro zemědělskou obec, ale pro všechny, které fascinuje špičková technika, lesnictví či obnovitelné zdroje.

Navštívili jsme několik zákazníků, abychom se s Vámi podělili o jejich zkušenosti s technikou značek Antonio Carraro, JCB Fastrac nebo HORSCH.

Nechybí pravidelné rubriky přinášející malé střípky z naší velké nabídky bazarových strojů a také těch, které máme pro Vás k dispozici v půjčovně.

PEKASS magazín přichází ke svým čtenářům opět v oblíbené tištěné formě, kterou si může každý zájemce bezplatně objednat na e-mailové adrese naší redakce (redakce@pekass.eu), nebo jej najdete také v elektronické verzi spolu se staršími čísly na našich internetových stránkách (na níže uvedených odkazech).

Nová i starší čísla PEKASS magazínů můžete obdržet zdarma také v našich expozicích (v pavilonu P a na volné ploše K) na zmíněném veletrhu TECHAGRO.

Budeme rádi, zůstaneme-li Vaším průvodcem světem zemědělské, komunální a silniční techniky a nositelem zajímavého čtení a vy nám zachováte i nadále svoji přízeň.

Odkazy: PM jaro 18 - ke čtení, PM jaro 18 - ke stažení

Redakce PEKASS magazínu

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Předjaří s novým jelenem

Předjaří s novým jelenem

15. 03. 2019 – Příbramská pobočka PEKASS předala zemědělskému podniku z Kosovy Hory krásný traktor s jelenem na kapotě.

Královéhradecko s Leebem

Královéhradecko s Leebem

14. 03. 2019 – Pobočka PEKASS Milovice předávala tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.

Neutuchající zájem o BB

Neutuchající zájem o BB

08. 03. 2019 – Pobočka Pekassu v Dlouhé Lhotě předala nový červený návěs s nosorožcem ve znaku - tandemový návěs Krampe Big Body 540 C.