JCB

Čtyřkolka do lesa i na silnici

John Deere Gator XUV 865M

John Deere Gator XUV 865M

02. 07. 2020 – Pobočka PEKASS Milovice předala v minulém týdnu panu Tomáši Zachariášovi Josefu Marii Děpoltovi Rudolfovi Kazimírovi Hostislavu hraběti Czerninu z Dymokur výkonné užitkové vozidlo GATOR XUV 865M.

Toto pracovní vozidlo disponuje zapínatelným pohonem všech 4 kol, vznětovým motorem o výkonu 23 koní, rychlostí 50 km/h, vysokou světlou výškou zajišťující vynikající prostupnost v terénu a homologační sadou pro provoz na pozemních komunikacích.

Mezi prvky nadstandardní výbavy patří mimo jiné rovněž plnohodnotná uzavřená kabina s topením a místem až pro tři cestující, plně nezávislé odpružení všech 4 kol, sklopná korba o nosnosti 453 kg a pracovní naviják o tažné síle 2 041 kg.

Přejeme panu hraběti Czerninovi, ať tato nová výkonná čtyřkolka předčí jeho očekávání.

Odkaz: John Deere

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer traktorové techniky JCB a John Deere


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.