JCB

Další rozmetadla v akci

TEBBE MS 240

TEBBE MS 240

13. 09. 2019 – Rozmetadlo TEBBE MS 140 disponuje výbornou průchodností terénu a stabilitou kvůli nízkému těžišti. Základní objem rozmetadla je 14 m3, který s pomocí nástavků ještě navýšit až na 17 m3. Výborná průchodnost rozdružovacího ústrojí, která dosahuje 1 500 mm a tak práce při rozmetání hnoje rychle ubývá. Rozmetadlo je vybaveno hydraulickou mezistěnou, čímž se jeho využití ještě dále rozšiřuje. Rozmetadla TEBBE si hravě poradí i s rozhozem vápence. Stroj je vybaven terminálem pro snadnou a rychlou obsluhu.

V případě, kdy zákazník shání rozmetadlo s výbornou průchodností, ale vyšším objemem, lze zvolit model MS 240. Tento model si zachovává vlastnosti modelu MS 140, avšak využívá tandemový podvozek a kola jsou zapuštěna do korby, stejně jako u modelu MS 140. Rozmetadlo MS 240 disponuje vyšším objemem v základu 20 m3, ten lze ještě zvýšit pomocí nástavků až na 25 m3. V základní výbavě má již model MS 240 náběžně řízenou BPW nápravu a přední zvedací nápravu. Průchodnost rozdružovacího ústrojí je 1 700 mm a jako nižší model je vybaven dvěma rozdružovacími válci o průměru 650 mm. Válce jsou vybaveny karbidovými špičkami, aby si rozdružovací ústrojí zachovalo svoji agresivitu a přitom materiál byl jemně rozdružen a následně rovnoměrně rozhozen až do vzdálenosti 20 metrů.  

 

Odkaz: TEBBE

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer TEBBE

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!