JCB

Další samochod spatříte u Prahy

Horsch Leeb PT 6300

Horsch Leeb PT 6300

06. 06. 2020 – Pobočka PEKASS Rakovník (se sídlem v Senomatech) předala samochodný postřikovač Horsch Leeb PT 6300. Stroj byl postaven dle přání zákazníka. Postřikovač má hlavní nádrž o objemu 6 000 litrů a motor o výkonu 310 koňských sil. O jízdní komfort se stará hydro-pneumatický odpružený podvozek s křížovým systémem, který přináší zvýšený komfort i při aplikaci v polních podmínkách. Srdcem celého postřikovače je terminál Trimble, který je vybavený autopilotem a přijímačem GPS pro přesný signál RTK s přesností 2 - 3 cm. Pro lepší viditelnost při nájezdu do řádku byla dodána výbava kamerového systému, který disponuje zadní kamerou a přední kamerou namontovanou na pravém kole.

Zvolený záběr ramen je 24 metrů s výbavou BoomControl PRO, tedy kopírování každé části ramene levá/pravá individuálně. Postřikovače Horsch Leeb jsou známy díky své nízké pracovní výšce ramen (30 cm nad porostem), která je podmíněná vzdáleností držáku trysek (po 25 cm), rozmístění trysek má náš stroj 2-1, aby využíval nízké pracovní výšky ramen. Další výbavou na přání je větší nerezová naplavovací šachta o objemu 52 litrů s přídavnou rázovou tryskou, která zvyšuje efektivitu naplavovací šachty. Jelikož zákazník často využívá sypkých materiálů, tak ji jistě ocení. Stroj byl dodán se soupravou k vnějšímu čistění, aby vyhovoval současným požadavkům a trendům v zemědělství.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

11. 07. 2020 – Je tu nový postřikovací systém od Horsch Leeb nazvaný PrecisionSpray.

Terrano do Vtelna

Terrano do Vtelna

09. 07. 2020 – Nový kypřič HORSCH Terrano 4.4 GX zamířil k zákazníkovi do Jizerního Vtelna.

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

07. 07. 2020 – Traktor JCB Fastrac řady 4000 jsme Vám představovali několikrát. Dnes se však jedná o úplně první traktor svého druhu, a to v komunální úpravě.