JCB

Další teleskop z nové série III

JCB 542-70 AGRI PRO

JCB 542-70 AGRI PRO

25. 02. 2020 – Teleskopický manipulátor z nové Série III předali kolegové z pobočky PEKASS Milovice zákazníkovi na Semilsko. Oním špičkovým manipulátorem v nejvyšší technické výbavě byl model JCB 542-70 AGRI PRO a práce bude zastávat ve společnosti ZEPO s.r.o. se sídlem v Horní Branné. Tento zemědělský podnik se věnuje tradiční živočišné i rostlinné výrobě, a proto bude všude tam, kde se manipuluje s různými druhy zemědělských komodit nebo také s balíky slámy.

Zmíněný teleskopický manipulátor LOADALL střední třídy je poháněný motorem JCB EcoMax o výkonu 145 HP, má revoluční Dualtech VT převodovku (kombinuje hydrostatický a mechanický převod), regenerativní hydrauliku a mnoho dalších prvků komfortní výbavy. Jeho zvedací kapacita je 4,2 tuny a dosah ramene až 7 metrů. Přičteme-li ke špičkovému vybavení ještě novou kabinu Command Plus s několika násobně oblým panoramatickým čelním sklem bez horní středové příčky, máme zde jeden z nejlepších teleskopických manipulátorů současného trhu a velmi výkonný a efektivní nástroj pro každou farmu nebo zemědělský podnik.

Společnosti ZEPO děkujeme za důvěru a přejeme hodně odpracovaných motohodin s bezporuchovým provozem.


Odkaz: JCB, JCB-AGRO


Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si manipulátor!

Vyzkoušejte si manipulátor!

27. 03. 2020 – Dnešní zemědělské stroje pracují v těžkých podmínkách a zákazníci si v mnoha případech chtějí vyzkoušet, jak se chovají právě v tom jejich prostředí a v jejich mnohdy specifických podmínkách.

Mělnicko s novým jelenem

Mělnicko s novým jelenem

26. 03. 2020 – Traktory John Deere řady 7R nabízí vynikající výkonnost, velmi dobrou kabinu, optimální pohodlí, nízké provozní náklady a vysokou provozuschopnost.

JCB dětem

JCB dětem

25. 03. 2020 – Mají Vaše děti více volna? Zkuste jim poskytnout zábavu, na níž pracovali intenzivně v JCB.