JCB

Den otevřených dveří na jihu

DOD J. Hradec (15.11. 2019)

DOD J. Hradec (15.11. 2019)

19. 11. 2019Všichni jsme z jednoho regionu - tímto mottem přivítali zástupci společnosti PEKASS a pobočky v Jindřichově Hradci v pátek 15.11. 2019 své zákazníky na již tradičním Dnu otevřených dveří.

Kdo nejjižnější pobočku Pekassu navštívil, neprohloupil, neboť si mohl přímo na místě osahat a vyzkoušet různé vystavené stroje. Pokud byl s prohlídkou hotov, pak pro něj bylo ve vyhřáté hale nachystáno občerstvení vybrané od místních dodavatelů z jihočeského regionu. O dobrou náladu a vzornou obsluhu se starali zaměstnanci pobočky a spřátelené duše z řad rodinných příslušníků či partnerek.

"Den otevřených dveří v Jindřichově Hradci se vám podařil!" Toto svorně konstatovali v závěru akce odcházející spokojení návštěvníci. Zase někdy na viděnou v Hradci!

Ing. Oldřich Benda
vedoucí PEKASS Jindřichův Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Unikátní telematické řešení od JCB

Unikátní telematické řešení od JCB

12. 08. 2020 – Společnost JCB patří mezi světové lídry v oblasti inovací a nových postupů.

Cisterna s vodním dělem

Cisterna s vodním dělem

10. 08. 2020 – Německý dodavatel cisteren BRIRI opět dokázal, že si dokáže poradit s jakoukoliv výzvou, kterou mu zákazníci přinesou.

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.