JCB

Dvakrát s duálem

JCB 542-70 Agri PRO

JCB 542-70 Agri PRO

06. 08. 2019EUROFARMS AGRO-B s.r.o. je zemědělská společnost, která hospodaří v Jihočeském kraji. 80 % obhospodařovaných pozemků tvoří orná půda, zbytek travní porosty. Současný osev je postaven hlavně na ozimé pšenici, řepce olejné, a kukuřičné siláži používané pro vlastní bioplynovou stanici a krmení dobytka, zejména masného skotu určeného k prodeji.

Zástupci společnosti EUROFARMS AGRO-B si letos v květnu převzali teleskopický manipulátor JCB 560-80 s tzv. duální převodovkou. Jde o unikátní převodovku DUALTECH VT, která v sobě kombinuje hydrostatický pohon a hydrodynamickou Powershift převodovku. Ta je spojením toho nejlepšího z obou typů - citlivým a přesným ovládáním při nízkých rychlostech a skvělou akcelerací a stabilním výkonem při vysokých rychlostech.

Druhým strojem značky JCB dodaným v těchto dnech téže společnosti je teleskopický manipulátor JCB 542-70 Agri Pro III. generace. Jedná se o vrcholovou řadu zemědělských manipulátorů LOADALL střední třídy poháněnou motorem JCB EcoMax o výkonu 145 koní, zvedací kapacitou 4,2 t, dosahem 7 metrů. Stroj má úplně novou kabinu Command Plus se zaobleným panoramatickým čelním sklem bez horní středové příčky. Stroj okamžitě putoval do střediska v Kardašově Řečici, kde bude také plně využívat již zmíněnou duální převodovku pro optimální výkony na farmě.

Rádi bychom poděkovali zástupcům EUROFARMS AGRO-B za projevenou důvěru a přejeme jim, aby žluté stroje JCB v jejich provozech pracovaly spolehlivě.

 

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz

 

Vít Jelínek

OZ PEKASS J. Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Živitelka 2019 se blíží

Živitelka 2019 se blíží

16. 08. 2019 – Vážení zákazníci, milí přátelé,

zveme Vás na nadcházející Mezinárodní agrosalon Země živitelka do Českých Budějovic, který můžete navštívit ve dnech od 22. do 27. 8. 2019.

Komfortní rozmetání s Bredalem

Komfortní rozmetání s Bredalem

15. 08. 2019 – Společně s naším dlouholetým partnerem, společností UNIMARCO - importérem techniky Bredal, jsme předvedli soupravu traktoru JCB Fastrac 4220 spolu s taženým rozmetadlem Bredal K105 XE přímo u zákazníka.

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

14. 08. 2019 – Sezóna rozmetání je v plném proudu a taktéž běží naše předvádění německých rozmetadel TEBBE.