JCB

Dvakrát s duálem

JCB 542-70 Agri PRO

JCB 542-70 Agri PRO

06. 08. 2019EUROFARMS AGRO-B s.r.o. je zemědělská společnost, která hospodaří v Jihočeském kraji. 80 % obhospodařovaných pozemků tvoří orná půda, zbytek travní porosty. Současný osev je postaven hlavně na ozimé pšenici, řepce olejné, a kukuřičné siláži používané pro vlastní bioplynovou stanici a krmení dobytka, zejména masného skotu určeného k prodeji.

Zástupci společnosti EUROFARMS AGRO-B si letos v květnu převzali teleskopický manipulátor JCB 560-80 s tzv. duální převodovkou. Jde o unikátní převodovku DUALTECH VT, která v sobě kombinuje hydrostatický pohon a hydrodynamickou Powershift převodovku. Ta je spojením toho nejlepšího z obou typů - citlivým a přesným ovládáním při nízkých rychlostech a skvělou akcelerací a stabilním výkonem při vysokých rychlostech.

Druhým strojem značky JCB dodaným v těchto dnech téže společnosti je teleskopický manipulátor JCB 542-70 Agri Pro III. generace. Jedná se o vrcholovou řadu zemědělských manipulátorů LOADALL střední třídy poháněnou motorem JCB EcoMax o výkonu 145 koní, zvedací kapacitou 4,2 t, dosahem 7 metrů. Stroj má úplně novou kabinu Command Plus se zaobleným panoramatickým čelním sklem bez horní středové příčky. Stroj okamžitě putoval do střediska v Kardašově Řečici, kde bude také plně využívat již zmíněnou duální převodovku pro optimální výkony na farmě.

Rádi bychom poděkovali zástupcům EUROFARMS AGRO-B za projevenou důvěru a přejeme jim, aby žluté stroje JCB v jejich provozech pracovaly spolehlivě.

 

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz

 

Vít Jelínek

OZ PEKASS J. Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac se v lese nebojí

Fastrac se v lese nebojí

20. 10. 2019 – Traktory JCB Fastrac neustále dokazují svoji všestrannost, tentokrát to bylo v lese.

Rozmetání z ptačí perspektivy

Rozmetání z ptačí perspektivy

17. 10. 2019 – Před měsícem jsme vám na tomto místě představili dvě rozmetadla TEBBE a dnes se k tomu menšímu vrátíme několika fotografiemi z terénu.

Pomůžeme, kde je třeba…

Pomůžeme, kde je třeba…

10. 10. 2019 – Společnost PEKASS a.s. se podílela na pořízení automobilu pro pečovatelskou službu.