JCB

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

25. 05. 2019Teletruk se čím dál více dostává do povědomí našich zákazníků, kteří mají požadavek na efektní a přesnou manipulaci. Jeho vzrůstající obliba a využití nyní přináší novinku v podobně prvního sériově vyráběného modelu Teletruku JCB, s označením 30-19E.

Základními výhodami stroje jsou především nulové emise, pracovní doba na jedno nabití až 8 hodin, koncepce stroje uzpůsobená pro práci uvnitř budov, ale i venku. Dalšími benefity jsou nová JCB kabina Command Plus, ovládání pomocí joysticku, SMART hydraulika a LED pracovní osvětlení stroje. Kolik ale tento nový model unese? Stroj disponuje nosností 3 000 kg při maximálním zdvihu 4,1 m, dále 1 900 kg dopředné nosnosti (při zasunutém výložníku) a 1 600 kg dopředné nosnosti při plně vysunutém výložníku, který tak dosáhne 3,0 m před sebe. Koncept Teletruku díky teleskopickému rameni umožňuje vykládku a nakládku s časovou úsporou 30 %, neboť vše bez problému zvládne z jedné strany kamionu.

Anglický výrobce JCB se v oblasti inovací cítí doslova jako ryba ve vodě. Moderní doba s sebou nese i moderní požadavky, kterými dnes jsou právě stále se zvyšující emisní nároky a hledání alternativních cest v oblastech elektrifikace strojů. Právě proto JCB již delší dobu pracuje na inovacích, v podobně elektrifikace strojů JCB, které nazývá jako skupinu strojů s označením E-TEC. Není tajemstvím, že JCB již testuje i stroje s umělou inteligencí. Prvním takovým inteligentním strojem, který již se svým majitelem „diskutuje“ v otázkách své pracovní náplně, je smykem řízený JCB Robot.

 

Odkaz: JCB, 4 nová VIDEA - 1. Představení, 2. Produktivita, 3. Bezpečnost a všestrannost, 4. Provozuschopnost

 

Ing. Michal Anton

produktový manažer JCB

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

S plečkou precizně!

S plečkou precizně!

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou.

Novinky s Senomatech

Novinky s Senomatech

03. 06. 2019 – Společnost PEKASS se od samého začátku svého působení na trhu se zemědělskou technikou soustřeďuje na prémiové značky.

Krampe Big Body 750 Limited Edition

Krampe Big Body 750 Limited Edition

27. 05. 2019 – Limitovaná edice návěsů Krampe Big Body 750 k 100. výročí výrobce návěsů Krampe již dorazila i k nám do Pekassu.