JCB

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

Elektrický Teletruk JCB 30-19E

25. 05. 2019Teletruk se čím dál více dostává do povědomí našich zákazníků, kteří mají požadavek na efektní a přesnou manipulaci. Jeho vzrůstající obliba a využití nyní přináší novinku v podobně prvního sériově vyráběného modelu Teletruku JCB, s označením 30-19E.

Základními výhodami stroje jsou především nulové emise, pracovní doba na jedno nabití až 8 hodin, koncepce stroje uzpůsobená pro práci uvnitř budov, ale i venku. Dalšími benefity jsou nová JCB kabina Command Plus, ovládání pomocí joysticku, SMART hydraulika a LED pracovní osvětlení stroje. Kolik ale tento nový model unese? Stroj disponuje nosností 3 000 kg při maximálním zdvihu 4,1 m, dále 1 900 kg dopředné nosnosti (při zasunutém výložníku) a 1 600 kg dopředné nosnosti při plně vysunutém výložníku, který tak dosáhne 3,0 m před sebe. Koncept Teletruku díky teleskopickému rameni umožňuje vykládku a nakládku s časovou úsporou 30 %, neboť vše bez problému zvládne z jedné strany kamionu.

Anglický výrobce JCB se v oblasti inovací cítí doslova jako ryba ve vodě. Moderní doba s sebou nese i moderní požadavky, kterými dnes jsou právě stále se zvyšující emisní nároky a hledání alternativních cest v oblastech elektrifikace strojů. Právě proto JCB již delší dobu pracuje na inovacích, v podobně elektrifikace strojů JCB, které nazývá jako skupinu strojů s označením E-TEC. Není tajemstvím, že JCB již testuje i stroje s umělou inteligencí. Prvním takovým inteligentním strojem, který již se svým majitelem „diskutuje“ v otázkách své pracovní náplně, je smykem řízený JCB Robot.

 

Odkaz: JCB, 4 nová VIDEA - 1. Představení, 2. Produktivita, 3. Bezpečnost a všestrannost, 4. Provozuschopnost

 

Ing. Michal Anton

produktový manažer JCB

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

27. 05. 2020 – Nedávno jsme Vám představili velký samochodný postřikovač HORSCH Leeb a dnešní představení zůstane u této značky.