JCB

Fastrac 4220 s přesnou sečkou Horsch Maestro

JCB Fastrac 4220 a Horsch Maestro 8CC

JCB Fastrac 4220 a Horsch Maestro 8CC

21. 04. 2021 – Oproti letům minulým, kdy jsme byli již v dubnu zvyklí téměř na letní teploty, se nám letos jaro dlouho skrývalo a zima nechtěla říct své poslední slovo. Zasněžená zimní krajina je krásná, ale v polovině dubna už by být nemusela. Naštěstí se snad již vše vrací do normálu, slunce začíná mít sílu a teploty jsou pozvolna nahoru. My jsme si na toto období, kdy se seje kukuřice, připravili kombinaci našeho traktoru Fastrac 4220 s 8řádkovým taženým přesným secím strojem Horsch Maestro 8CC a navigačním systémem Starfire. Toto spojení funguje více než dobře a my tak už kolem Rakovnicka sejeme s touto předváděcí sestavou.

Traktor má navigaci od Starfire složenou z 10palcového displeje CC 4640, přijímače SF 6000 aktivovaného na přesný satelitní signál SF3 s přesností do 3 cm a opakovatelností v rámci sezóny a aktivací automatického řízení s funkcí track leader a section control. Tato navigace je napojena přímo na hydraulice traktoru díky výbavě Agra GPS a díky zásuvce ISOBUS ovládá i sečku Horsch.

Pohodlí a efektivita traktoru v kombinaci s kvalitní sečkou Horsch a technologicky bezkonkurenční navigací Stafrire Vám udělá radost. Pokud máte potřebu více informací, popřípadě byste chtěli předvést tuto soupravu, tak se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz: JCB Fastrac, JCB-AGRO.cz

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.