JCB

Fastrac na lesních cestách

JCB Fastrac 8330

JCB Fastrac 8330

17. 02. 2020 – V polovině února, kdy se již většina zemědělců připravuje na první jarní práce, ale na pole se ještě nevyjíždí, jsme s Fastracem 8330 vyrazili do lesa!

Pokud si dobře pamatujete, minulý rok na podzim jsme JCB Fastrac 8330 předváděli s velkým štěpkovačem. Teď jsme se u dalšího zákazníka, momentálně pracujícího na Novopacku, rozhodli postavit na druhou stranu této linky. Traktor jsme spřáhli s Krampe Big Body 750 vybaveným nástavkami pro co největší objem a vyrazili vozit štěpku.

A jaký byl výsledek? Výkon stroje na takto objemný náklad o nižší hustotě stačil tak, že rozdíl mezi naloženým a vyloženým přívěsem nebyl téměř cítit. Další věcí, se kterou si Fastrac poradil na jedničku, je kvalita lesních cest, jež jsou vlivem kůrovcové kalamity a tím způsobené vysoké frekvenci průjezdů těžké techniky, opravdu špatná. Díky vynikajícímu odpružení obou náprav (i na místě spolujezdce, kde není pneumatické odpružení) je komfort na vysoké úrovni. Vše do dokonalosti ještě doplňuje CVT převodovka, díky které je jízda plynulá a komfortní na ovládání a kabina, ze které máte 360° výhled potřebný při pohybu ve zúžených místech lesních cest.

Pokud si i vy chcete vyzkoušet náš největší traktor, neváhejte kontaktovat přímo nás nebo zástupce z jednotlivých poboček v regionu.

Odkaz: JCB Fastrac

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si manipulátor!

Vyzkoušejte si manipulátor!

27. 03. 2020 – Dnešní zemědělské stroje pracují v těžkých podmínkách a zákazníci si v mnoha případech chtějí vyzkoušet, jak se chovají právě v tom jejich prostředí a v jejich mnohdy specifických podmínkách.

Mělnicko s novým jelenem

Mělnicko s novým jelenem

26. 03. 2020 – Traktory John Deere řady 7R nabízí vynikající výkonnost, velmi dobrou kabinu, optimální pohodlí, nízké provozní náklady a vysokou provozuschopnost.

JCB dětem

JCB dětem

25. 03. 2020 – Mají Vaše děti více volna? Zkuste jim poskytnout zábavu, na níž pracovali intenzivně v JCB.