JCB

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

Předání JCB FT 4220

Předání JCB FT 4220

14. 01. 2019 – Fastrac je vybaven motorem SISU, dvoučelisťovými kotoučovými brzdami na obou nápravách, systémem ABS, AGCO POWER, Zmíněný motor je 6válcový dieselový SISU 66AWF turbomotor, chlazený plnohodnotně vzduchem s osvědčeným systémem SCR, s objemem 6,6 l, výkonem 162 kW (217 HP) a maximálním výkonem 175 kW (235 HP). Převodovka je dvourozsahová hydromechanická CVT s plynule měnitelným převodem a 6 provozními režimy. Traktor dosahuje rychlosti až 60 km/h při 1 600 ot/min. Převodovka tak zajišťuje optimální využití výkonu a točivého momentu s plynulým zrychlením a přenosem výkonu.

Přejeme společnosti pana Diviše, aby jim nový Fastrac ulehčil jejich náročnou práci v horském terénu Jestřebích hor.

Odkaz: JCB Fastrac

Tomáš Emmer
vedoucí pobočky PEKASS Rychnov n. K.
a
Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac, PEKASS a.s.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Rychlostní rekord pokořen

Rychlostní rekord pokořen

24. 06. 2019 – Společnost JCB se svým vysokorychlostním traktorem Fastrac vytvořila nový britský rychlostní rekord pro traktory!

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe Limited Edition podruhé

19. 06. 2019 – Plnit přání našim zákazníkům nám dělá radost. Jedno takové přání jsme splnili dodáním stavebního návěsu Krampe z jejich limitované edice vyrobené k 100. výročí založení této německé firmy.

Oleje prémiové kvality s pěti P

Oleje prémiové kvality s pěti P

18. 06. 2019 – Zemědělské a stavební stroje jsou dnes v průmyslu využívány velmi intenzivně. Jak se zvyšují nároky na jejich výkon, tak rostou i požadavky na kvalitní maziva a oleje, které se do těchto strojů používají.