JCB

Fastrac s neseným rozmetadlem na kultivačních kolech? Žádný problém!

JCB Fastrac 4190

JCB Fastrac 4190

26. 11. 2019 – Na videu můžete vidět stroj JCB FASTRAC 4190 s neseným rozmetadlem Bogballe. Traktor byl osazen kultivačními koly s rozchodem 2,25 m a mohl tak najíždět na vyjeté kolejové řádky bez toho aniž by poškodil porost. Díky řízené zadní nápravě nepřejížděl porost ani na souvratích, kde se otáčel pouze v jedné koleji.

S naším strojem můžete tyto práce dělat v pohodlí díky hydropneumaticky odpruženým nápravám, bezstupňové hydromechanické převodovce a řízené zadní nápravě. Stroj je také možno agregovat s přídavnou násypkou na průmyslová hnojiva umístěnou přímo za kabinou na třetí nástavbě. Fastrac má na této nástavbě nosnost 4 tuny, o které si tak můžete navýšit množství hnojiva a snížit tak prostoje při doplňování rozmetadla.

Pokud máte i Vy chuť vyzkoušet JCB FASTRAC, tak se neváhejte ozvat a zarezervovat si ho třeba již na jaro opět v této podobě.

Odkazy: JCB, VIDEO

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Unikátní telematické řešení od JCB

Unikátní telematické řešení od JCB

12. 08. 2020 – Společnost JCB patří mezi světové lídry v oblasti inovací a nových postupů.

Cisterna s vodním dělem

Cisterna s vodním dělem

10. 08. 2020 – Německý dodavatel cisteren BRIRI opět dokázal, že si dokáže poradit s jakoukoliv výzvou, kterou mu zákazníci přinesou.

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.