JCB

Fastrac Tour začíná

Fastrac Tour

Fastrac Tour

17. 04. 2018 – Polní cesta nedaleko vesnice Všestudy připomíná tankodrom. Hluboké díry vymleté koly traktorů, žulové kameny, které trčí ze země k nebi jako zuby obřích draků a kaluže plné bahna neslibují zrovna pohodlnou jízdu. Obsluha z nedalekého podniku, kde právě testují nový traktor JCB Fastrac 4220, informuje zaměstnance společnosti PEKASS o skutečnosti, že touto cestou lze jet maximálně tak 10 km/h. "Jinak si rozmlátíme hlavy, pánové," kvituje nastalou situaci. O poměrně známé přednosti žlutého traktoru vyrobeného na britských ostrovech jsme se už přesvědčili při přesunu z rakovnické pobočky právě k polím na Chomutovsku. RYCHLOST.

O několik vteřin později si vyzkoušíme na vlastní "kostrč" i další z nezpochybnitelných výhod. Řidič i spolujezdec, pohodlně usazeni v panoramatické kabině CommandPlus září nadšením.

Šestiválcový motor SISSU o objemu 6,6 litrů, který je schopen poskytnout výkon až 235 koní, žene stroj dopředu dvojnásobnou rychlostí, než předpovídali. POHODLÍ je díky novému systému odpružení s automatickým vyrovnáváním bezkonkurenční. Mezi další fakta, která poukazují na to, že Fastrac je špičková volba můžeme zařadit sílu či multifunkčnost.

Mezi zemědělci koluje mylná představa, že Fastrac není traktor. Není, určitě ne konvenční. Fastrac je traktor s nezpochybnitelnou řadou výhod, a proto se společnost PEKASS rozhodla dokázat následující tvrzení v praxi.

Systematické předvádění, které spočívá v zapojení Fastracu během celé sezóny v několika různých agregacích (rozmetadlo průmyslových hnojiv, čelní sekačka, velkoobjemový vůz, lis, podval na balíky), už začíná bourat první předsudky nejen na těžkých půdách Chomutovska. Za důsledné asistence telematické služby LiveLink, která umožňuje vzdálené sledování a správu strojů - online, pomocí e-mailu nebo mobilního telefonu, se krok za krokem utvrzujeme, že heslo EKONOMIKA, které jsme nalepili na boční sloupek kabiny našeho předváděcího stroje, není jen pouhé klišé.

O celém procesu předvádění budeme nejen naše zákazníky ale i všechny zájemce pravidelně informovat.

Odkaz: Oficiální zastoupení JCB pro Čechy a Moravu

Bc. Tomáš Cafourek
OZ PEKASS Rakovník


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Obří investice JCB schválena

Obří investice JCB schválena

13. 07. 2018 – JCB investuje 56 milionů EUR do nového výrobního závodu na kabiny JCB!

Nové stroje pro zpracování půdy

Nové stroje pro zpracování půdy

11. 07. 2018 – Žně běží, avšak již nyní je třeba myslet na zpracování půdy, až se vše sklidí.

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

09. 07. 2018 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Předpověď počasí 19.7.

Dnes Zítra Pozítří
Částečně oblačno Částečně oblačno Částečně oblačno
26 °C 26 °C 27 °C