JCB

Grillo pomohlo seniorům

Grillo FD 450

Grillo FD 450

19. 07. 2017 – Nacházíme se na rozhraní krajů Jihočeského, Jihomoravského a kraje Vysočina. Krajina se zde svažuje již k úrodným rovinám jižní Moravy a tomu odpovídá i zdejší klima. Budíškovice jsou asi deset kilometrů východně od Dačic, malého městečka, které proslulo mimo jiné i výrobou prvního kostkového cukru na světě i firmou Centropen, kde se vyrábí široká paleta psacích potřeb.

Pohodové prostředí domova seniorů dotváří krásný 6 hektarový zámecký park, který jej obklopuje. Dohodli jsme se s vedoucí domova seniorů paní Mgr. Stanislavou Šenkyplovou, že jim pomůžeme při sečení tohoto malebného parku. Sami sice údržbu zeleně zvládají za pomoci dvou starších žacích traktůrků, ale proč jim zrovna dnes neušetřit jejich znavené motory? Na trávník najela profesionální sekačka Grillo FD 450, která patří ve své třídě k tomu nejlepšímu. Pan Plocek si sekačku prohlédl a poté nás navigoval po parku a my sekali. Jak se nám to povedlo, vidíte na fotkách.

Snad jsme trochu přispěli k údržbě krásného prostředí kolem Domova seniorů v Budíškovicích.

Odkaz: GRILLO

Ing. Oldřich Benda
OZ PEKASS Jindřichův Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Jaro bude přát připraveným!

Jaro bude přát připraveným!

19. 02. 2018 – Možná se Vám bude zdát divné bavit se o travních sekačkách v době, kdy venku mrzne, ale pomalu je nejvyšší čas řešit přípravu na jarní sezónu.

S Hauerem na čele

S Hauerem na čele

09. 02. 2018 – Rakouská firma HAUER patří k předním výrobcům čelních nakladačů v Evropě.

Využívání precizního zemědělství

Využívání precizního zemědělství

07. 02. 2018 – Precizní zemědělství v dnešním pojetí zdaleka již není pouze o sledování výnosů a přesné jízdě stroje po poli.

Kurzovní lístek 19.2.

EUR EUR 25,87 Kč
GBP GBP 29,20 Kč
USD USD 20,89 Kč