JCB

Grillo pomohlo seniorům

Grillo FD 450

Grillo FD 450

19. 07. 2017 – Nacházíme se na rozhraní krajů Jihočeského, Jihomoravského a kraje Vysočina. Krajina se zde svažuje již k úrodným rovinám jižní Moravy a tomu odpovídá i zdejší klima. Budíškovice jsou asi deset kilometrů východně od Dačic, malého městečka, které proslulo mimo jiné i výrobou prvního kostkového cukru na světě i firmou Centropen, kde se vyrábí široká paleta psacích potřeb.

Pohodové prostředí domova seniorů dotváří krásný 6 hektarový zámecký park, který jej obklopuje. Dohodli jsme se s vedoucí domova seniorů paní Mgr. Stanislavou Šenkyplovou, že jim pomůžeme při sečení tohoto malebného parku. Sami sice údržbu zeleně zvládají za pomoci dvou starších žacích traktůrků, ale proč jim zrovna dnes neušetřit jejich znavené motory? Na trávník najela profesionální sekačka Grillo FD 450, která patří ve své třídě k tomu nejlepšímu. Pan Plocek si sekačku prohlédl a poté nás navigoval po parku a my sekali. Jak se nám to povedlo, vidíte na fotkách.

Snad jsme trochu přispěli k údržbě krásného prostředí kolem Domova seniorů v Budíškovicích.

Odkaz: GRILLO

Ing. Oldřich Benda
OZ PEKASS Jindřichův Hradec

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

99 koní do lesa

99 koní do lesa

11. 12. 2017 – Traktory Antonio Carraro jsou kromě hojně využívaného komunálního sektoru v obcích a městech rovněž vydatnými pomocníky i například v lesích.

Manažerské fórum v Žatci

Manažerské fórum v Žatci

08. 12. 2017 – Institut chmelařství v Žatci byl místem konání 7. ročníku Manažerského fóra zemědělců, potravinářů a venkova Středočeského kraje a Ústeckého kraje.

Nechte si prohlédnout manipulační techniku JCB!

Nechte si prohlédnout manipulační techniku JCB!

04. 12. 2017 – Zahájili jsme inspekční prohlídky manipulační techniky JCB.

Kurzovní lístek 12.12.

EUR EUR 26,19 Kč
GBP GBP 29,76 Kč
USD USD 22,31 Kč