JCB

Ital na jihu Čech

GRILLO FD 900

GRILLO FD 900

20. 02. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900 obci Peč. Obec u Dačic v okrese Jindřichův Hradec je obklopena malebnou jihočeskou krajinou a zelených ploch k údržbě je zde dostatek, takže ideální prostředí pro jednu z nejvýkonnějších sekaček ze stáje italského výrobce GRILLO. Tuto profesionální sekačku schválenou rovněž pro provoz na pozemních komunikacích budou používat nejen ve zmíněné obci Peč, ale i ve spádových obcích v okolí, a proto přejezdy mezi jednotlivými pracovišti nebude překážkou.

GRILLO FD 900 je hydrostatická sekačka s hydraulickým pohonem všech kol 4 x 4. Je vybavena vznětovým motorem Yanmar o objemu 1 116 cm3 s výkonem 26 koní (při 3 000 ot./min.) splňujícím normu Stage V. Palivová nádrž pojme 31 litrů a sekačka zvládne posekat za hodinu až 9 000 m2, k čemuž jí dopomáhá čelní žací ústrojí se záběrem 126 cm. Stroj váží 970 kg, disponuje vysoko výklopným zásobníkem na trávu o objemu 750 litrů s výstupní výškou 195 cm a zadním přesahem 30 cm. Díky malému poloměru řízení (37 cm) a kompaktním rozměrům je tato sekačka snadno ovladatelná a bezpečná na svazích.

Díky svému impozantnímu výkonu, kompaktním rozměrům a tím, že nezanechává vyjeté koleje, je GRILLO FD 900 ideálním pomocníkem pro údržbu velkých ploch, hřišť, zahrad a parků se stromy. Tento stroj je možné si zapůjčit na jakékoliv pobočce PEKASS.

Odkaz: GRILLO

Ing. Oldřich Benda
vedoucí pobočky J. Hradec


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si manipulátor!

Vyzkoušejte si manipulátor!

27. 03. 2020 – Dnešní zemědělské stroje pracují v těžkých podmínkách a zákazníci si v mnoha případech chtějí vyzkoušet, jak se chovají právě v tom jejich prostředí a v jejich mnohdy specifických podmínkách.

Mělnicko s novým jelenem

Mělnicko s novým jelenem

26. 03. 2020 – Traktory John Deere řady 7R nabízí vynikající výkonnost, velmi dobrou kabinu, optimální pohodlí, nízké provozní náklady a vysokou provozuschopnost.

JCB dětem

JCB dětem

25. 03. 2020 – Mají Vaše děti více volna? Zkuste jim poskytnout zábavu, na níž pracovali intenzivně v JCB.