JCB

Jarní magazín je tu!

PEKASS magazín jaro 2019

PEKASS magazín jaro 2019

04. 04. 2019 – Nejnovější jarní vydání čtvrtletníku PEKASS magazín přináší opět zajímavosti ze světa zemědělské a komunální techniky.

Velkou část časopisu věnujeme strojům JCB, ať už jde o novinky, či osvědčené pomocníky do zemědělství i do dalších odvětví.

Představíme Vám novinku ze stáje postřikovačů Horsch Leeb a společně si řekneme něco o meziřádkových kypřičích Schmotzer, jež budou k vidění na letošních předváděcích akcích ve vybraných regionech.

Kvalitní péči o trávníky a nejen ty fotbalové zmíníme v rozhovoru s jedním z našich zákazníků a opět nebudou chybět pravidelné a oblíbené rubriky z našich služeb - Bazar, Půjčovna a v magazínu najdete také nejnovější informace o prémiové službě PEKASS ASSISTANCE.

Navíc jsme do magazínu vložili další díl PEKASS Speciálu, který Vám poradí na aktuální téma.

Chcete-li mít svůj výtisk jen pro sebe, napište si o něj a bude Vám chodit na danou adresu zdarma a pravidelně každý čtvrtrok (redakce@pekass.eu).

Pěkné čtení!

Odkaz: PEKASS magazín - ke čtení, PEKASS magazín - ke stažení

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Startuje speciální edice Fastrac

Startuje speciální edice Fastrac

09. 12. 2019 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac s neseným rozmetadlem na kultivačních kolech? Žádný problém!

Fastrac s neseným rozmetadlem na kultivačních kolech? Žádný problém!

26. 11. 2019 – Na začátku listopadu pobočka PEKASS v Milovicích absolvovala jedno z posledních předvádění před začátkem zimního období. Přinášíme Vám záběry přímo z "místa činu".

Den otevřených dveří na jihu

Den otevřených dveří na jihu

19. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec přivítala zákazníky ve svých prostorách na Dnu otevřených dveří.