JCB

Jarní magazín je tu!

PEKASS magazín jaro 2019

PEKASS magazín jaro 2019

04. 04. 2019 – Nejnovější jarní vydání čtvrtletníku PEKASS magazín přináší opět zajímavosti ze světa zemědělské a komunální techniky.

Velkou část časopisu věnujeme strojům JCB, ať už jde o novinky, či osvědčené pomocníky do zemědělství i do dalších odvětví.

Představíme Vám novinku ze stáje postřikovačů Horsch Leeb a společně si řekneme něco o meziřádkových kypřičích Schmotzer, jež budou k vidění na letošních předváděcích akcích ve vybraných regionech.

Kvalitní péči o trávníky a nejen ty fotbalové zmíníme v rozhovoru s jedním z našich zákazníků a opět nebudou chybět pravidelné a oblíbené rubriky z našich služeb - Bazar, Půjčovna a v magazínu najdete také nejnovější informace o prémiové službě PEKASS ASSISTANCE.

Navíc jsme do magazínu vložili další díl PEKASS Speciálu, který Vám poradí na aktuální téma.

Chcete-li mít svůj výtisk jen pro sebe, napište si o něj a bude Vám chodit na danou adresu zdarma a pravidelně každý čtvrtrok (redakce@pekass.eu).

Pěkné čtení!

Odkaz: PEKASS magazín - ke čtení, PEKASS magazín - ke stažení

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Oleje prémiové kvality s pěti P

Oleje prémiové kvality s pěti P

18. 06. 2019 – Zemědělské a stavební stroje jsou dnes v průmyslu využívány velmi intenzivně. Jak se zvyšují nároky na jejich výkon, tak rostou i požadavky na kvalitní maziva a oleje, které se do těchto strojů používají.

S plečkou precizně!

S plečkou precizně!

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou.

Novinky s Senomatech

Novinky s Senomatech

03. 06. 2019 – Společnost PEKASS se od samého začátku svého působení na trhu se zemědělskou technikou soustřeďuje na prémiové značky.