JCB

Jelení hody v Senomatech

JD 5125 R s čelním nakladačem JD 543 R

JD 5125 R s čelním nakladačem JD 543 R

05. 05. 2021 – Je vidět, že i přes překážky, které nám poslední dobou padají pod nohy, se zemědělství zastavit nemůže a musí jet každý rok plnou parou vpřed. S tím souvisí i opotřebení strojů a jejich pravidelná výměna. To se týká všech strojů na farmách a pravděpodobně nejvíce těch, které jsou páteří každé z nich - traktorů. V době, kdy se díky pandemii prodlužují termíny jejich výrob pak mnoho zemědělců ocení partnera, který dokáže dodat to, co potřebují rychleji a dokáže vybrat takový traktor, jenž vyhovuje jejich požadavkům z řad těch, které jsou k dispozici například v zahraničí.

Pobočka PEKASS Rakovník (se sídlem v Senomatech) takto "našla" v minulém měsíci rovnou tři traktory. Ty zákazníkům plně vyhovovaly, a proto si je také vybrali a nechali od naší společnosti dodat. Na fotografiích můžete vidět jednoduchý, bytelný a téměř nejetý JD 6095 MC, který disponuje odpruženou nápravou, převodovkou AutoQuad a čelním nakladačem JD 603 M. Dále pak nejsilnější traktor v řadě - JD 5125 R, opět odpružený vpředu a navíc i na kabině, s převodovkou Command 8, osazený nakladačem JD 543 R a v budoucnu také pro účely jízdy s postřikovačem dovybaven paketem s ATU 300 volantem a navigací od Starfire. Jak se říká: "To nejlepší nakonec". Je tu John Deere 7290 R s převodovkou Autopowr, s nájezdem necelých 800 motohodin, vybavený kompletním navigačním systémem Starfire.

Stroje vždy vybíráme tak, abychom vyšli co nejvíce vstříc našim zákazníkům, a přitom měli ověřený jejich původ a technický stav. Jsme rádi, že se nám tento postup osvědčuje, a že v nás stále více zákazníků vkládá svoji důvěru. Výhodou těchto strojů je mimo jejich krátký dodací termín také to, že jsou mnohdy s velkou výbavou mnohem levnější než stroje, které by se musely objednat nové.

A jedna zajímavost na závěr. Mezi našimi zemědělci roste poptávka zemědělců po navigačních systémech Starfire od John Deere. A tak vzhledem ke kvalitní technické podpoře Pekassu a velmi vysoké úrovni navigačních systémů od John Deere máme téměř celý rok sklad s touto moderní technologií vyprodaný. Níže se můžete podívat na "důkaz místo slibů" (opět foto z naší pobočky v Senomatech).

Děkujeme všem, kteří při koupi skladových a použitých strojů vkládají důvěru do rukou Pekassu!

Odkaz: John Deere

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer, traktory


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.