JCB

Ještě větší Big Body ve Žďáru

Krampe Big Body 790 Carrier

Krampe Big Body 790 Carrier

15. 03. 2021PEKASS Nýřany, nejzápadnější pobočka naší společnosti, předala v těchto dnech největší červený tandemový návěs značky Krampe, a to Big Body 790 Carrier. Návěs rozšíří vozový park v zemědělském podniku Žďár Chudenice nedaleko Klatov. V podniku již využívají návěs BB 700 a po výborných zkušenostech s ním se rozhodli pro stejnou německou značku.

Krampe Big Body 790 je osazen pneumatikami Alliance 710/50 R 26,5 kvůli snížení utužení půdy a zároveň zvýšení průchodnosti terénem. Pro zvýšení obratnosti a snížení opotřebení pneumatik má návěs aktivní systém (nucené) řízení zadní nápravy. Sériově zesílené nápravy BPW o Ø 150 mm a o jízdní komfort se postará vzduchové odpružení s měchy 360 mm, které poskytuje nízké těžiště a výbornou stabilitu s vysokou průjezdností. Standardní výbavou jsou nápravy 1,81 metru vzdálené, které umožňují vyšší přípustné zatížení nápravy až 10 tun. Vysoký objem s nástavky 60 cm dosahuje 35 m3 a případně ho lze zvýšit až na necelých 40 m3. Návěs byl dodán se šnekovým dopravníkem Agrimont SSN 70, díky čemuž jej v Chudenicích využívají jako tzv. "překládací vůz", takže je vybaven i pracovním můstkem a osazen plachtou.

Přejeme do Žďáru mnoho spokojenosti s novým návěsem.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.