JCB

Ještě zelenější Morava

GRILLO FD 900

GRILLO FD 900

11. 11. 2020PEKASS zastupuje mimo jiné na českém trhu komunální techniku značek Antonio Carraro, GRILLO a BERTI. V prodejích nám výrazně napomáhá náš moravský partner HITL, s.r.o. Díky nim se v současné době nejen jižní Morava opravdu "zazelenala". Co se stalo? Patrně již znáte profesionální sekačky GRILLO se zelenou kapotou. Těchto strojů společnost HITL prodala více, a to zejména pak modely FD 450 a FD 900.

GRILLO FD 450 je profesionální sekačka s čelním sečením, zadní řiditelnou nápravou pro dokonalou manévrovatelnost a výškově výklopným kontejnerem o objemu 450 litrů do výšky až 1 700 mm. Jedná se o nejmenší model sekačky s výškovým vyklápěním z portfolia italského výrobce GRILLO. Pohon je zajištěn benzinovým motorem o výkonu 18 koní.

Druhým zmíněným modelem, který se stal velmi oblíbeným nejen u zákazníků v Čechách, ale díky společnosti HITL s.r.o. nyní i na Moravě je FD 900. Stroj má opět čelní sečení, zadní řiditelnou nápravu a výškově výklopný kontejner o objemu 750 litrů do výšky až 1 950 mm. Tento model je poháněn dieselovým motorem Yanmar o výkonu 26 koní, 4 x 4.

Na fotografiích můžete vidět, že i v podzimním mlhavém období lze aktivně sekačky předvádět. Nevadí jim ani vlhká tráva nebo drobnější nálety, protože sekačky GRILLO si s tím hravě dokáží poradit a nic je neodradí.

Společnosti HITL, s.r.o. děkujeme za vzornou reprezentaci a spolupráci při prodeji a servisu našich strojů a velmi aktivnímu přístupu při předvádění na Moravě.

 

Odkaz: GRILLO, HITL

 

David Procházka
produktový manažer komunální techniky


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.