JCB

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Fastrac se zimní výbavou (ilustrační foto)

Fastrac se zimní výbavou (ilustrační foto)

03. 01. 2019 – Na zimní sezónu 2018/2019 se Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., konkrétně středisko Otovice - Nejdek, rozhodla zapůjčit a vyzkoušet náš traktor JCB Fastrac 4220 na údržbu jejich nejvýše položeného území - Božího Daru.

Stroj zde měli již přes měsíc a už to vypadalo, že bude stále jen zaparkovaný v garáži a ani nevyjede. Jak se ale ukázalo v minulých dnech, tak byl ve správný čas a na správném místě. Stroj spolu s čelním a zadním pluhem v posledních dnech pomáhá s kalamitou, která se na toto území přihnala a podle informací se mu v tom velice daří. Takže kromě správného místa a času má i tu správnou výbavu.

Za PEKASS jsme rádi, že stroj slouží a doufáme, že se jeho kvality prokáží i po zbytek zimy. O tom, jak to na Božím Daru vypadalo 2. ledna 2019, se můžete přesvědčit v odkazu níže, kde situaci natáčeli reportéři z Událostí na ČT1. Je zde vidět i náš žlutý pracant. A abyste nemuseli shlédnout celé Události, postačí Vám stopáž od 15,15 do 15,50 min.

Odkaz: Reportáž Událostí ČT1 z 2. 1. 2019

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Předjaří s novým jelenem

Předjaří s novým jelenem

15. 03. 2019 – Příbramská pobočka PEKASS předala zemědělskému podniku z Kosovy Hory krásný traktor s jelenem na kapotě.

Královéhradecko s Leebem

Královéhradecko s Leebem

14. 03. 2019 – Pobočka PEKASS Milovice předávala tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.

Neutuchající zájem o BB

Neutuchající zájem o BB

08. 03. 2019 – Pobočka Pekassu v Dlouhé Lhotě předala nový červený návěs s nosorožcem ve znaku - tandemový návěs Krampe Big Body 540 C.