JCB

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Fastrac se zimní výbavou (ilustrační foto)

Fastrac se zimní výbavou (ilustrační foto)

03. 01. 2019 – Na zimní sezónu 2018/2019 se Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., konkrétně středisko Otovice - Nejdek, rozhodla zapůjčit a vyzkoušet náš traktor JCB Fastrac 4220 na údržbu jejich nejvýše položeného území - Božího Daru.

Stroj zde měli již přes měsíc a už to vypadalo, že bude stále jen zaparkovaný v garáži a ani nevyjede. Jak se ale ukázalo v minulých dnech, tak byl ve správný čas a na správném místě. Stroj spolu s čelním a zadním pluhem v posledních dnech pomáhá s kalamitou, která se na toto území přihnala a podle informací se mu v tom velice daří. Takže kromě správného místa a času má i tu správnou výbavu.

Za PEKASS jsme rádi, že stroj slouží a doufáme, že se jeho kvality prokáží i po zbytek zimy. O tom, jak to na Božím Daru vypadalo 2. ledna 2019, se můžete přesvědčit v odkazu níže, kde situaci natáčeli reportéři z Událostí na ČT1. Je zde vidět i náš žlutý pracant. A abyste nemuseli shlédnout celé Události, postačí Vám stopáž od 15,15 do 15,50 min.

Odkaz: Reportáž Událostí ČT1 z 2. 1. 2019

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Rychlostní rekord pokořen

Rychlostní rekord pokořen

24. 06. 2019 – Společnost JCB se svým vysokorychlostním traktorem Fastrac vytvořila nový britský rychlostní rekord pro traktory!

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe Limited Edition podruhé

19. 06. 2019 – Plnit přání našim zákazníkům nám dělá radost. Jedno takové přání jsme splnili dodáním stavebního návěsu Krampe z jejich limitované edice vyrobené k 100. výročí založení této německé firmy.

Oleje prémiové kvality s pěti P

Oleje prémiové kvality s pěti P

18. 06. 2019 – Zemědělské a stavební stroje jsou dnes v průmyslu využívány velmi intenzivně. Jak se zvyšují nároky na jejich výkon, tak rostou i požadavky na kvalitní maziva a oleje, které se do těchto strojů používají.