JCB

Kde jezdí Kvalita na kolech?

Krampe Big Body 600

Krampe Big Body 600

26. 03. 2021 – Pobočka PEKASS Rakovník předala v těchto dnech další návěs Krampe typu Big Body svému zákazníkovi Hvozdecká zemědělská a. s.

Předaný návěs Krampe Big Body 600 byl vybaven pneumatikami BKT 650/50 R 22.5, se kterými má vysokou průchodnost a zároveň nízký valivý odpor. Náběžně řízená zadní náprava snižuje opotřebení pneumatik při manipulaci a otáčení návěsu. Provedení řízené nápravy již zahrnuje umístění brzdičů nad nápravou, aby se tak zabránilo jejich mechanickému poškození. Parabolické odpružení konstruované na nosnost 32 tun zajišťuje vysoké možnosti využitelnosti návěsu při převozu materiálu a zemědělských komodit. Návěs byl osazen nástavky vysokými 60 cm a díky tomu disponuje objemem 28,1 m3. Kónický tvar vany, nebo žárově vypálená barva patří do sériového provedení těchto návěsů. Vysoké pevnosti konstrukce vany je dosaženo technologií, kdy každá stěna návěsu je z jednoho kusu ocelového plátu a tím se eliminují sváry.

Krampe, to není jen návěs, to je kvalita na kolech, která je prověřena vysokým počtem zákazníků. Pokud i Vy přemýšlíte o pořízení návěsu této tradiční německé značky, pak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme při výběru.

Přejeme do společnosti Hvozdecká zemědělská mnoho spokojených kilometrů s novým návěsem a děkujeme za projevenou důvěru.

 

Odkaz: Krampe

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.