JCB

Komfortní rozmetání s JCB Fastrac

Spojení JCB Fastrac 4220 a Bredal K105 XE

Spojení JCB Fastrac 4220 a Bredal K105 XE

15. 08. 2019 – Rozmetadlo Bredal K105 XE má záběr až 48 metrů a je určeno pro rovnoměrnou a přesnou aplikaci vápna, vápence, krystalických i granulovaných hnojiv a jiných materiálů. Bohatá výbava, včetně ovládání pomocí ISOBUS, sekčního ovládání, systému dynamického vážení a dalšího příslušenství na přání, poskytuje odpovídající výkonnost a vysoký uživatelský komfort ovládání.

Traktor JCB Fastrac 4220 byl v tomto případě vybaven navigací Trimble GFX 750 s aktivovaným ISOBUS přístupem a autopilotem. Připojený stroj je tak možné ovládat jednoduše přes terminál GPS a v kombinaci s Autopilotem je pak práce opravdu příjemná a jednoduchá. Obsluha si v tomto případě pochvalovala hlavně komfort ve stroji, který je v případě této aplikace a v kombinaci s dlouhými přejezdy, opravdu potřebný.

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz, BREDAL

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový Hardi Alpha EVO

Nový Hardi Alpha EVO

16. 09. 2019 – Samochodný postřikovač od dánské firmy Hardi bude pracovat na polích Zemědělské společnosti Radim sídlící u Jičína.

Další rozmetadla v akci

Další rozmetadla v akci

13. 09. 2019 – Sezóna rozmetání hnoje je již v plném proudu, a proto přinášíme další informace a fotografie z terénu.

Novinka vyrazila do práce

Novinka vyrazila do práce

30. 08. 2019 – Nový postřikovač Horsch Leeb 4 AX, který výrobce Horsch představil na letošní jaro, již brázdí příbramská pole.