JCB

Kompletní řešení pro kejdové hospodářství a bioplynové stanice

Cisterny BRIRI

Cisterny BRIRI

26. 07. 2020 – Firma BRIRI, která je známá především jako dodavatel kvalitních a spolehlivých cisteren, je schopna vyřešit svým zákazníkům dle přání i další techniku pro kejdové hospodářství, tedy od již zmíněných cisteren s aplikátorem, přes přívozní cisterny s točnou nebo tzv. podvozky Dolly.

Představení firmy BRIRI najdete na prvním videu a na dalším krátkém videu (na Facebooku) můžete vidět automatické nasávací rameno pomocí rádiového navádění. Vysoká míra automatizace při intenzivní práci zvyšuje denní výkonnost a preciznost při práci bez kompromisů a zbytečných prostojů.

Pokud tedy právě hledáte nebo poptáváte cisterny, vyzkoušejte BRIRI, které se vyznačují perfektním zpracováním, výkonem a životností. Umíme postavit cisternu přesně podle vašeho návrhu. A protože máme rádi výzvy, rádi vám zohledníme případné speciální požadavky na cisternu a vypracujeme cenovou nabídku a můžeme cisternu (BRIRI VTTW 18.500) u vás vyzkoušet, pokud projevíte zájem.

Odkazy: BRIRI, VIDEO 1, VIDEO 2

Ing. Vít Polák
produktový manažer BRIRI


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Krampe slaví Black Friday

Krampe slaví Black Friday

30. 11. 2020 – Krampe a Black Friday? Ano a slaví jej po svém. Přečtěte si, jak.

První pásák Mach v republice

První pásák Mach v republice

25. 11. 2020 – Antonio Carraro vyrábí moderní červené malotraktory a komunální nosiče pro každou příležitost.

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

16. 11. 2020 – Seznámíme Vás v krátkosti se změnami na manipulátorech JCB LOADALL, které přicházejí s novou emisní normou motorů - Stage V.